براکت نامرئییک ارتودنتیست مجرب میتواند با ارتودنسی نامرئی لبخند شما را زیبا و بی نقص کند، بدون این که در طول درمان کسی متوجه شود در دوره درمان ارتودنسی به سر میبرید و در دهان خود ابزار ارتودنسی دارید. مهمترین ویژگی ارتودنسی نامرئی این است که دندانهایتان را با ابزار ارتودنسی شفاف و نامحسوس صاف و مرتب میکنید.

برای این که مشخص شود آیا این درمان برای شما مناسب است، یک معاینه دندانپزشکی و مشاوره باید با پزشک خود انجام دهید تا لثه ها، دندانها و فک شما ارزیابی شود تا مشخص شود آیا ارتودنسی نامرئی میتواند شما را به اهداف درمانی تان برساند یا خیر. بیمارانی که مشکلات فک دارند ممکن است برای اصلاح آن نیاز به براکت فلزی مرسوم داشته باشند.

ارتودنتیست برنامه درمانی طراحی میکند که با استفاده از این الاینرهای شفاف دندانهای شما را به وضعیت کاملا صاف و مرتب برساند. این الاینر همانند نگهدارنده شفاف به نظر میرسد و کاملا دندانها را احاطه میکند. معمولا یک الاینر برای فک بالا و یک الاینر برای فک پایین به بیمار داده میشود. برای شروع ابتدا قالبی از دندانهای بیمار تهیه میشود. در آزمایشگاه برای تمام مراحل درمانی الاینرهایی ساخته میشود. هر الاینر یک مرحله دندانهای شما را به وضعیت ایده آل نزدیکتر میکند.

در خانه باید هر چند هفته یک بار الاینرهای خود را عوض کنید. این کار باعث میشود دندانها دائما در حال حرکت به وضعیت ایده آل در نظر گرفته شده، قرار داشته باشند. برای عوض کردن الاینر لازم نیست هر مرتبه به ارتودنتیست مراجعه کنید. الاینر باید 22 ساعت در روز استفاده شود. بنابراین زمانی برای صرف غذا، مسواک زدن و مصرف میوه و میان وعده خواهید داشت. یکی از فواید ارتودنسی نامرئی این است که بر خلاف براکتها که به دندانها چسبانده شده و تا پایان درمان باقی می ماند، میتوانید الاینر را هر زمانی که خواستید خارج کنید و حتی برای این کار لازم نیست به دندانپزشک خود مراجعه کنید. همچنین در طول درمان دندانهایتان زیباتر خواهد بود. رعایت دقیق بهداشت دهان و دندان در خانه اهمیت ویژه ای دارد. هر روز دو مرتبه دندانهای خود را مسواک بزنید، نخ دندان بکشید و از دهان شویه ای که پزشکتان تجویز کرده برای از بین بردن باکتریهای دهان استفاده کنید. همچنین میتوانید الاینر را با مسواک نرم (سافت) و خمیر دندان تمیز کنید. به طور منظم باید به ارتودنتیست خود مراجعه کنید تا دندانهایتان را به صورت حرفه ای تمیز کند و باکتریها را از دهانتان پاک کند. این کار به پیشگیری از پوسیدگی دندان و بیماری لثه کمک میکند و سلامت دهان و دندانتان را در حین درمان تضمین میکند. از آنجایی که الاینر هر چند هفته یک مرتبه تعویض میشود، خطر انتقال باکتریها و عفونت نیز کاهش می یابد.

3.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 70% (3 Votes)

شعبه مرکز شهر تهران : خیابان کارگر جنوبی پایین تر از میدان حر نبش کوچه صفاریان ، طبقه اول

شعبه شمال تهران : اقدسیه موحد دانش روبروی سپند ، خیابان نیلوفر مجتمع فوق تخصصی صاحب قرانیه طبقه سوم ، واحد307

ارتودنسی

ارتودنسی

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه میدهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته

تشخیص

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان، مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی رویال با برنامه ریزی منظم، متخصصین در کنار شما هستند

ترمیمی و زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان

معجزه ارتودنسی

امروزه با ارتودنسی زیبایی دندان و ردیف بودن آن تنها به سینما و ستاره ها ختم نمیشود و انحصاری نیست!

به طور کلی درمان های ارتودنسی به دو روش درمان با کمک دستگاه هایی ثابت و متحرک تقسیم میشوند. انواع مختلف درمان های ارتودنسی، بسته به اختلالات دقیق دندان یا فک فرد وجود دارد.

نمونه عکس های قبل و بعد ارتودنسی به شما کمک می کند نه تنها نوع درمان مناسب ارتودنسی خود را پیدا کنید بلکه متوجه خواهید شد در انتها نتیجه رضایت بخشی از درمان ارتودنسی در بر خواهید داشت.

عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی ارتودنسی کامپوزیت ونیر لمینت دندان
قبل از ارتودنسیبعد از ارتودنسی