انواع ایمپلنت

استخوان در دسترس ترمیم یافته: 1. کاشت ایمپلنت در جهت مطلوب، از آنجا که ایمپلنت های دندانی به طور دائم به استخوان پیوند شده است، بخشی از شما می شود. از تحلیل استخوان جلوگیری و استخوان سازی را تحریک می کند.

2. استفاده از پیوند استخوان پودری و غشای محافظ

حفره دندان تازه کشیده شده:

1. کاشت ایمپلنت در داخل حفره

2. پر کردن فاصله بین سطح ایمپلنت و دیواره استخوان

3. افزایش حجم استخوان به منظور زیبایی نگاه و احساس بهتر! کاشت دندان برای شما احساس بهتری را فراهم می کند تا هنگام نگاه دیگران اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید شما را به لبخند خود دعوت می کنیم.

از دست رفتن صفحه استخوان به اندازه کم:

1. کاشت ایمپلنت

2. غشای محافظ، افزایش حجم بافت روی ایمپلنت

از دست رفتن کامل صفحه استخوان:

1. بلوک استخوان با غشای محافظ

2. کاشت ایمپلنت 4 تا 9 ماه بعد

با وجود پیشرفت در مراقبت از دندان، بسیاری از مردم هنوز هم از دست دادن دندان های متحرک استفاده می کنند و خود را به پوسیدگی دندان، بیماری لثه و یا آسیب های دیگر مبتلا می کنند. در گذشته، تنها گزینه های درمانی موجود برای افراد مبتلا به بی دندانی، دندان مصنوعی متحرک و پل ها ثابت بود. با این حال امروزه ایمپلنت های دندانی در دسترس شما هستند.

ایمپلنت می تواند به سادگی به عنوان یک جایگزین برای دندان از دست رفته باشد. مزایای ذاتی داشتن یک ایمپلنت دندانی عبارتند از:

صحبت بهتر! کاشت دندان به شما اجازه می دهد بدون هیچ گونه نگرانی که دندان مصنوعی ممکن است لغزش و یا سقوط کند نسبت به پوشیدن دندان مصنوعی با اتصالات ضعیف که باعث شود شما به زیر لب سخن بگویید. غذا خوردن بهتر است! کاشت دندان مانند دندان خود عمل کرده و اجازه می دهد تا با خوردن غذاهای مورد علاقه با اعتماد به نفس و بدون درد در مقایسه با دندان مصنوعی جویدن به درستی را دوباره تجربه کنید.

بهداشت بهتر دهان و دندان! ایمپلنت دسترسی آسان تر بین دندان ها را برای شما فراهم می کند، بهبود بهداشت دهان و سلامت دهان و دندان در دراز مدت را احساس می کنید. دوام بهتر! از آنجا که ایمپلنت ها از تیتانیوم ساخته شده اند بسیار با دوام هستند و می توانند در طول عمر با مراقبت های مناسب طولانی تر استفاده گردد. درمان ایمپلنت ایمن و کارآمد است، به طور کامل جایگزین دندان طبیعی از دست رفته خواهد شد. کاشت ایمپلنت، که کاملا بدون درد است، تحت بی حسی موضعی انجام میگیرد. ایمپلنت به استخوان به عنوان یک جایگزین برای ریشه دندان طبیعی نیروی جویدن را از سطح دندان به طور مستقیم به استخوان فک منتقل و تضمین می کند که ساختار سالم و عملکرد استخوان بهتر حفظ شود.

هزینه درمان ایمپلنت چقدر است؟

در بلند مدت، درمان ایمپلنت، در مقایسه با درمان های مرسوم، متحمل هزینه های پایین تر به ویژه هنگامی که بیمار استخوان با کیفیت مناسب دارد و تقویت استخوان بیشتر نیاز ندارد می شود البته در ابتدا هزینه درمان ایمپلنت ممکن است به طور قابل توجهی بالاتر از روش درمان کلاسیک به نظر برسد، اما باید در نظر داشته باشید که کیفیت و تمام مزایای استفاده از درمان ایمپلنت غیر قابل مقایسه با درمان های مرسوم (پل ها و دندان مصنوعی) می باشد. از همه مهمتر درمان ایمپلنت از کاهش و تحلیل استخوان فک جلوگیری می کند و مانع از دست دادن استخوان فک خواهد شد.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (3 Votes)

شعبه مرکز شهر تهران : خیابان کارگر جنوبی پایین تر از میدان حر نبش کوچه صفاریان ، طبقه اول

شعبه شمال تهران : اقدسیه موحد دانش روبروی سپند ، خیابان نیلوفر مجتمع فوق تخصصی صاحب قرانیه طبقه سوم ، واحد307

پیشنهاد ویژه برای مطالعه

متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

ارتودنسی در بسیاری از کشورهای دنیا با تفاوتهایی آموزش داده می‌شود. در ایران یک دندانپزشک پس از ۶ سال...
ارتودنسی

ارتودنسی

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه میدهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته

تشخیص

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان، مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی رویال با برنامه ریزی منظم، متخصصین در کنار شما هستند

ترمیمی و زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان

معجزه ارتودنسی

امروزه با ارتودنسی زیبایی دندان و ردیف بودن آن تنها به سینما و ستاره ها ختم نمیشود و انحصاری نیست!

به طور کلی درمان های ارتودنسی به دو روش درمان با کمک دستگاه هایی ثابت و متحرک تقسیم میشوند. انواع مختلف درمان های ارتودنسی، بسته به اختلالات دقیق دندان یا فک فرد وجود دارد.

نمونه عکس های قبل و بعد ارتودنسی به شما کمک می کند نه تنها نوع درمان مناسب ارتودنسی خود را پیدا کنید بلکه متوجه خواهید شد در انتها نتیجه رضایت بخشی از درمان ارتودنسی در بر خواهید داشت.

عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی ارتودنسی کامپوزیت ونیر لمینت دندان
قبل از ارتودنسیبعد از ارتودنسی