why consider overdentures
چرا اوردنچر؟ افراد بسیار زیادی که دندان مصنوعی معمولی دارند، به یک دلیل ساده از آن استفاده نمیکنند: دندان در جای خود ثابت نمی ماند. ایمپلنتهای دندانی راهکاری برای نگه داشتن دندان مصنوعی در جای خود ارائه میکنند و به شما امکان میدهند با اعتماد به نفس و با خیال راحت به کارهای روزمره خود رسیدگی کنید.
استفاده از ایمپلنت دندانی برای ثابت کردن دندان مصنوعی، در بسیاری از افراد موفقیت آمیز است. کارایی و دوام درمان در این شیوه، بسیار افزایش می یابد. در واقع گزارش شده است که ایمپلنتهای دندانی بیشترین میزان موفقیت را در ابزارهای ایمپلنت (کاشت) به خود اختصاص داده اند. مشکل شل شدن دندان مصنوعی میلیونها نفر در سرتاسر دنیا به اندازه ای دندان از دست رفته دارند که مجبور به استفاده از دندان مصنوعی میشوند. بسیاری از این افراد با محکم کردن دندان مصنوعی خود مشکل دارند به خصوص در دندانهای فک پایین. در صورتی که شما هم این مشکل را تجربه میکنید، حتما میدانید لغزش دندان مصنوعی تجربه بدی به خصوص در حضور افراد دیگر است. همچنین با دندان شل نمیتوانید به درستی غذا بخورید و در نهایت مشکل شل بودن دندان را نمیتوانید به صورت کارامد حل کنید. خوشبختانه راهی وجود دارد که دندان مصنوعی را ثابت و محکم در سر جای خود نگه میدارد: ایمپلنت دندانی.

فواید ثابت کردن دندان مصنوعی با ایمپلنت عبارتند از:

- اصلاح وضعیت جویدن و غذا خوردن که به شما امکان میدهد رژیم غذایی بهتری داشته باشید و سلامت خود را حفظ کنید
- بهبود تکلم و اعتماد به نفس
- افزایش راحتی به دلیل تحریک کمتر بافت لثه توسط دندان مصنوعی
- پایان هزینه های و دردسرهای چسباندن دندان مصنوعی
- اغلب قابل استفاده در دندانهای مصنوعی که پیش از این داشته اید
- روشی با حداقل تهاجم

3.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 70% (2 Votes)

شعبه مرکز شهر تهران : خیابان کارگر جنوبی پایین تر از میدان حر نبش کوچه صفاریان ، طبقه اول

شعبه شمال تهران : اقدسیه موحد دانش روبروی سپند ، خیابان نیلوفر مجتمع فوق تخصصی صاحب قرانیه طبقه سوم ، واحد307

پیشنهاد ویژه برای مطالعه

متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

ارتودنسی در بسیاری از کشورهای دنیا با تفاوتهایی آموزش داده می‌شود. در ایران یک دندانپزشک پس از ۶ سال...
ارتودنسی

ارتودنسی

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه میدهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته

تشخیص

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان، مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی رویال با برنامه ریزی منظم، متخصصین در کنار شما هستند

ترمیمی و زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان

معجزه ارتودنسی

امروزه با ارتودنسی زیبایی دندان و ردیف بودن آن تنها به سینما و ستاره ها ختم نمیشود و انحصاری نیست!

به طور کلی درمان های ارتودنسی به دو روش درمان با کمک دستگاه هایی ثابت و متحرک تقسیم میشوند. انواع مختلف درمان های ارتودنسی، بسته به اختلالات دقیق دندان یا فک فرد وجود دارد.

نمونه عکس های قبل و بعد ارتودنسی به شما کمک می کند نه تنها نوع درمان مناسب ارتودنسی خود را پیدا کنید بلکه متوجه خواهید شد در انتها نتیجه رضایت بخشی از درمان ارتودنسی در بر خواهید داشت.

عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی ارتودنسی کامپوزیت ونیر لمینت دندان
قبل از ارتودنسیبعد از ارتودنسی