low price implantهمیشه تصور من این بود بعد از افتادن و یا شکستن دندان طبیعی وقعا چه راه کاری برای جایگزین کردن آن وجود دارد. تحمل دندان مصنوعی حتی برای یک دقیقه آن هم با وجود لقی دندان اصلا قابل تحمل نیست. یا این که دیگران میدانند و متوجه می شوند دندان مصنوعی استفاده می کنم واقعا اعتماد به نفس من را پایین می آورد.

با توجه به تحلیل شدید استخوان فک در قسمت بی دندان قطعا روی زیبایی صدا و صورت من نیز نمایان می شود. حاضرم هر چه قیمت دندان از دست داده ام هست بپردازم تا دندان من برگردد تا بتوانم به خوبی از آن مراقبت کنم. اما زمان به عقب بر نمی گردد و باید فکر چاره بود.

اهمیت دندان را زمانی متوجه می شوید که بخواهید مانند گذشته هر چیزی را که دوست دارید با همان اشتیاق بدون توجه به به نرمی و سفتی آن میل کنید.

چه چیزی می تواند جای دندانی را که نه آن را حس و نه مزاحمتی برای صحبت کردن داشت را پر کند.

باید خوشحال باشیم حالا دندانی از جنس ایمپلنت وجود دارد و می توانیم از یک دندان تا کل فک را با ایمپلنت دندان داشته باشیم، دندانی که دقیقا مانند دندان طبیعی در داخل استخوان فک کاشته می شود حتی از دندان طبیعی نیز زیباتر است.

آیا واقعا باید با توجه به کمبودهای نبود دندان و سختی های خوردن غذا به قیمت آن توجه کرد؟

قیمت ایمپلنت دندانی در ایران بین 1 میلیون و پانصد هزار تومان تا چهار میلیون تومان متغییر است، قیمت فوق همراه با جراحی و کلیه لوازم شامل : پایه ایمپلنت ( فیکسچر) ، پروتز دندان ، لوازم جراحی کاشت ایمپلنت ، دستمزد جراح متخصص می باشد.

با کمی توجه به مزایای بی شمار آن متوجه می شوید هزینه فوق بسیار نا چیز و ارزان است. توجه داشته باشید ایمپلنت دندان یعنی دندانی واقعا طبیعی تر از دندان از دست داده شده با همان کیفیت با همان زیبایی

ایمپلنت ارزان است و تا آخر عمر با شما می ماند به شرط آن که از آن به خوبی مراقبت کنید.

نویسنده : مهندس مجید صالح پور

2.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 55% (2 Votes)

شعبه مرکز شهر تهران : خیابان کارگر جنوبی پایین تر از میدان حر نبش کوچه صفاریان ، طبقه اول

شعبه شمال تهران : اقدسیه موحد دانش روبروی سپند ، خیابان نیلوفر مجتمع فوق تخصصی صاحب قرانیه طبقه سوم ، واحد307

پیشنهاد ویژه برای مطالعه

متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

ارتودنسی در بسیاری از کشورهای دنیا با تفاوتهایی آموزش داده می‌شود. در ایران یک دندانپزشک پس از ۶ سال...
ارتودنسی

ارتودنسی

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه میدهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته

تشخیص

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان، مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی رویال با برنامه ریزی منظم، متخصصین در کنار شما هستند

ترمیمی و زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان

معجزه ارتودنسی

امروزه با ارتودنسی زیبایی دندان و ردیف بودن آن تنها به سینما و ستاره ها ختم نمیشود و انحصاری نیست!

به طور کلی درمان های ارتودنسی به دو روش درمان با کمک دستگاه هایی ثابت و متحرک تقسیم میشوند. انواع مختلف درمان های ارتودنسی، بسته به اختلالات دقیق دندان یا فک فرد وجود دارد.

نمونه عکس های قبل و بعد ارتودنسی به شما کمک می کند نه تنها نوع درمان مناسب ارتودنسی خود را پیدا کنید بلکه متوجه خواهید شد در انتها نتیجه رضایت بخشی از درمان ارتودنسی در بر خواهید داشت.

عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی ارتودنسی کامپوزیت ونیر لمینت دندان
قبل از ارتودنسیبعد از ارتودنسی