ایمپلنت دندان

مراحل و هزینه ایمپلنت

دندان های بر پایه ایمپلنت کاملا همانند دندانهای طبیعی خودتان عمل میکنند و از نظر ظاهری نیز بسیار مشابه آنها هستند. همچنین برای مراقبت از این دندانهای جایگزین همان عادات بهداشتی را باید رعایت کنید که در مورد دندانهای خودتان انجام میدادید ، نه بیشتر و نه کمتر. به این معنی که باید هر روز مسواک بزنید و نخ دندان بکشید.

با کاشت ایمپلنت جای خالی دندان به صورت دائمی پر میشود بنابراین چهره جوانتر شده و علاوه بر آن میتوانید هر چیزی میخواهید همانند گذشته که دندان داشتید ، بخورید از جمله غذاهای سفت ، میوه ها و سبزیجات ترد و خام و غیره. همچنین با خیال راحت میتوانید بخندید ، صحبت کنید و از روابط اجتماعی با دیگران لذت ببرید

مزایای کاشت ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان فواید مهمی برای حفظ سلامت دهان و دندان دارد. اگر چه این روش جایگزینی دندان نسبتا گران است اما پیشرفتهای جدید راهکارهایی را در اختیار ما قرار میدهند که بتوانیم جراحی کاشت ایمپلنت را ظرف یک روز انجام دهیم تا هزینه کاشت ایمپلنت تا حد قابل توجهی کاهش یابد و افراد بیشتری بتوانند از مزایای کاشت ایمپلنت دندان بهره مند شوند.

ایمپلنت

ایمپلنت دندان چیست؟

پس از این که ایمپلنت در عمل جراحی در استخوان فک کاشته شد ، بریج ثابت و یا تاج مصنوعی دندان را میتوان بلافاصله روی آن سوار کرد تا فورا شکل دندان طبیعی ایجاد شود. این کار را میتوان ظرف همان روز در یک یا هر دو فک انجام داد.

ایمپلنت دندان یک پیچ کوچک تیتانیومی است که به جای ریشه دندان در استخوان جای میگیرد. تیتانیوم توانایی منحصر به فردی در جوش خوردن به استخوان دارد. به فرایند جوش خوردن تیتانیوم به استخوان یکپارچگی استخوان گفته میشود. یکپارچگی استخوان باعث استحکام و دوام قابل توجه ایمپلنت دندان میشود.

جلوگیری از پیری زودرس

ایمپلنت دندان

یکی از مهمترین مزایای کاشت ایمپلنت دندان این است که مانع تحلیل رفتن لثه و استخوان فک میشود. هنگامی که دندان خود را از دست میدهید با هیچ روشی به جز کاشت ایمپلنت نمیتوانید جلوی تحلیل رفتن و پسروی استخوان پیرامون آن را بگیرید. ایمپلنت دندان در استخوان فک کاشته میشود و بنابراین نیروی حاصل از جویدن را به استخوان منتقل میکند. با نیروی وارد شده به استخوان، سلولهای تولید استخوان تحریک میشوند و تراکم و حجم استخوان به این صورت حفظ میشود. در حالی که در مورد دندان مصنوعی چنین اتفاقی رخ نمیدهد. در واقع تحلیل استخوان فک در افرادی که دندان مصنوعی استفاده میکنند شدت میگیرد.

کاشت یک روزه ایمپلنت دندان

افرادی که همه دندانهای خود را از دست داده اند یا قرار است به زودی آخرین دندانهای خود را بکشند چند راه برای جایگزینی دندانهای از دست رفته دارند. یکی از پیشرفته ترین و مطمئن ترین راههای پر کردن جاهای خالی دندانها به صورت دائمی، استفاده از پروتزهای دندانی با پشتیبانی ایمپلنت دندان است که در استخوان فک کاشته میشود.

دندانهای با پشتیبانی ایمپلنت باعث میشوند بتوانید تمام عملکردهای طبیعی فک و دندان از جمله عملکرد عصبها ، عضلات و مفاصل فک را داشته باشید.

اصلاح لبخند با ایمپلنت

ایمپلنت ضمن جبران بی دندانی ، لبخند شما را جذاب می کند ، با اصلاح لبخند شاد تر هستید

ایمپلنت مانند گذشته

ایمپلنت دندان دقیقا مانند دندان طبیعی عمل می کند ، به واسط ایمپلنت دندان سالم می مانید

ایمپلنت کل فک

ایمپلنت دندان ، یک دندان تا حتی دندان های کل فک را باز می گرداند و مانند گذشته لذت می برید

وقت دندانپزشکی خود را رزرو کنید

ما به وقت شما اهمیت می دهیم ، اجازه دهید برای ورود شما برنامه ریزی کنیم

TOP