implants

در پنجاه سال اخیر ایمپلنت های دندانی برای حالات خاصی از ترمیم های دندان پزشکی بصورت یک درمان قابل قبول و استاندارد مورد قبول واقع شده است. البته عده ای از کلینیسینها در مورد روش های درمان و عقاید صاحب نظران و انواع متعدد برند ها و برتری یک روش و اصل بر دیگری و برندی بر برند دیگر سردرگم هستند.

 

باید اذعان کرد که تعداد زیادی از برند ها و سیستم های تولید کارخانجات از نظر کلینیکی نتیجه بخش بوده اند.

تردیدی نیست که هر بیماری ممکن است یک یا چند دندان خود را از دست داده باشد. از انواع درمان هایی که برای بیماران برای جایگزینی دندانهای از دست رفته انتخاب می گردد یکی هم جایگزینی به وسیله ایمپلنت می باشد. مسلم است که در انتخاب نوع درمان هزینه های مربوطه دخالت دارد ولی بدون توجه به نتیجه ی درمان بیمار باید از درمان و جایگزینی دندان یا دندان های از دست رفته به وسیله ایمپلنت آگاهی های لازم را کسب نماید. پیشرفت های قابل توجه در کاربرد ایمپلنت ها این نوع درمان را آسانتر کرده است.

امروزه قرار دادن ایمپلنت ها در خارج از موضع صحیح آناتومیک غیرقابل قبول محسوب می شود. از آنجایی که پیچیدگی های بیشتر در امر درمان های ایمپلنت به وجود می آید دندانپزشکان باید محدودیت ها و قابلیت های خود را در رابطه با انواع درمان ها و کاربرد تکنیک ها شناسایی و در حیطه معلومات وتوانمندی های خود و امر درمان با ایمپلنت مبادرت ورزند.

شکست ایمپلنت مسئله مشترکی بین عمل کننده و بیمار می باشد. با تشخیص و طرح درمان دقیق می توان شکست های ناشی از ایمپلنت را با شناخت عادات دهانی، دندان قروچه و گیر های اکلوزالی کاهش داد.

تردیدی نیست که درجه سلامت بیمار، شرایط سیستمیک و دندان های باقی مانده در تصمیم گیری دخالت دارد. در مواردی که استخوان از نظر کمی و کیفی ایده آل نیست، باید سطح اکلوزالی ایمپلنت ها را باریک گرفت. و در درمان های فوری جانب احتیاط را در نظر گرفت. در هر صورت این نکته حائز اهمیت است که در حال حاضر در اکثر موارد ایمپلنت های دندانی یک درمان روزمره به حساب می آید.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (1 Vote)

شعبه مرکز شهر تهران : خیابان کارگر جنوبی پایین تر از میدان حر نبش کوچه صفاریان ، طبقه اول

شعبه شمال تهران : اقدسیه موحد دانش روبروی سپند ، خیابان نیلوفر مجتمع فوق تخصصی صاحب قرانیه طبقه سوم ، واحد307

پیشنهاد ویژه برای مطالعه

متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

ارتودنسی در بسیاری از کشورهای دنیا با تفاوتهایی آموزش داده می‌شود. در ایران یک دندانپزشک پس از ۶ سال...
ارتودنسی

ارتودنسی

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه میدهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته

تشخیص

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان، مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی رویال با برنامه ریزی منظم، متخصصین در کنار شما هستند

ترمیمی و زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان

معجزه ارتودنسی

امروزه با ارتودنسی زیبایی دندان و ردیف بودن آن تنها به سینما و ستاره ها ختم نمیشود و انحصاری نیست!

به طور کلی درمان های ارتودنسی به دو روش درمان با کمک دستگاه هایی ثابت و متحرک تقسیم میشوند. انواع مختلف درمان های ارتودنسی، بسته به اختلالات دقیق دندان یا فک فرد وجود دارد.

نمونه عکس های قبل و بعد ارتودنسی به شما کمک می کند نه تنها نوع درمان مناسب ارتودنسی خود را پیدا کنید بلکه متوجه خواهید شد در انتها نتیجه رضایت بخشی از درمان ارتودنسی در بر خواهید داشت.

عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی ارتودنسی کامپوزیت ونیر لمینت دندان
قبل از ارتودنسیبعد از ارتودنسی