wow dental implant

دندان های نسل اول دندان های شیری هستند، دندان های نسل دوم دندان های دائمی هستند که پس از افتادن دندان های شیری در دهان ظاهر می شوند، و ایمپلنت ها دندان هایی هستند که پس از دست رفتن دندان های دائمی، توسط دندانپزشک در استخوان فک کار گذاشته می شوند. ایمپلنت ها در واقع دندان های نسل سوم (Third Generation Teeth) هستند.

ایمپلنت دندانی یک پیچ است که به عنوان ریشه‌ی دندان توسط یک متخصص، درون فک شما قرار داده می‌شود. از نظر زیبایی نیز ایمپلنت همانند دندان‌های طبیعی شما خواهد بود بنابراین با ارزیابی دقیق نسبت به اندازه و سایز ایمپلنت پیش از عمل که توسط دندان‌پزشکان صورت می‌گیرد و نیز با هم‌کاری شما در رعایت بهداشت که بعد از عمل باید صورت گیرد، ایمپلنت سال‌ها جوابگوی نیازهای جویدن، صحبت‌کردن و زیبایی شما خواهد بود. به طوری‌که بعد از فراهم کردن مقدمات کار، دندان‌پزشک با دستگاه‌های مدرن و ابزار کاملاً استریل ایمپلنت را درون استخوان فک قرار می‌دهد بعد از مدتی که سطح ایمپلنت با استخوان مجاورش پیوند محکمی برقرار کرد قطعه‌ی مربوط به تاج را روی ایمپلنت قرار می‌دهند بنابراین ظاهر دندان‌های ایمپلنت شده با دندان‌های طبیعی هیچ تفاوتی نخواهدداشت و موقع غذا خوردن مانند یک دندان طبیعی عمل می‌کند ایمپلنت بهترین جایگزین برای دندان‌های از دست رفته‌‌ی شما می‌باشد. ایمپلنت دندانی از دو جز اصلی ساخته شده‌است:

1. فیکسچر

2. اباتمنت

به جای دندانی که از دست داده‌اید ابتدا فیکسچر در داخل استخوان فک شما کار گذاشته می‌شود و سپس بر روی آن اباتمنت همراه با روکش ساخته شده قرار می‌گیرد.

در این طرح درمان، شما از مزایای زیادی برخوردار می‌شوید ازاین قبیل  که :

1- دیگر نیازی به خارج کردن پروتز از دهان خود ندارید.

2-در درمان ایمپلنت مانند دیگر درمان‌ها نیاز به تراشیدن دندان‌های مجاور سالم نیست.

3-ظاهر دندان ایمپلنت بسیار شبیه دندان طبیعی بوده و با دندان طبیعی تفاوت ظاهری ندارد.

4- در هنگام صحبت کردن و غذا خوردن احساس بسیار راحت و خوبی خواهید داشت.

5-از تحلیل استخوان و پیری زودرس در صورت، جلوگیری می‌کند.

6-هیچ‌گونه فشار اضافی به لثه وارد نمی‌کند.

در هر ایمپلنت فیکسچر به عنوان ریشه‌ی دندان و اباتمنت و روکش پروتز به عنوان تاج دندان استفاده می‌شود و برای دندان‌های مصنوعی که لق هستند از ایمپلنت به عنوان روشی برای اتصال و گیر مناسب پروتز یا دندان مصنوعی فرد استفاده می‌شود.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (2 Votes)

شعبه مرکز شهر تهران : خیابان کارگر جنوبی پایین تر از میدان حر نبش کوچه صفاریان ، طبقه اول

شعبه شمال تهران : اقدسیه موحد دانش روبروی سپند ، خیابان نیلوفر مجتمع فوق تخصصی صاحب قرانیه طبقه سوم ، واحد307

پیشنهاد ویژه برای مطالعه

متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

ارتودنسی در بسیاری از کشورهای دنیا با تفاوتهایی آموزش داده می‌شود. در ایران یک دندانپزشک پس از ۶ سال...
ارتودنسی

ارتودنسی

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه میدهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته

تشخیص

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان، مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی رویال با برنامه ریزی منظم، متخصصین در کنار شما هستند

ترمیمی و زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان

معجزه ارتودنسی

امروزه با ارتودنسی زیبایی دندان و ردیف بودن آن تنها به سینما و ستاره ها ختم نمیشود و انحصاری نیست!

به طور کلی درمان های ارتودنسی به دو روش درمان با کمک دستگاه هایی ثابت و متحرک تقسیم میشوند. انواع مختلف درمان های ارتودنسی، بسته به اختلالات دقیق دندان یا فک فرد وجود دارد.

نمونه عکس های قبل و بعد ارتودنسی به شما کمک می کند نه تنها نوع درمان مناسب ارتودنسی خود را پیدا کنید بلکه متوجه خواهید شد در انتها نتیجه رضایت بخشی از درمان ارتودنسی در بر خواهید داشت.

عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی ارتودنسی کامپوزیت ونیر لمینت دندان
قبل از ارتودنسیبعد از ارتودنسی