teeth

افراد با سنین بالا كه به بهداشت دهان و دندان خود اهمیت می دهند نسبت كه به این موضوع توجهی ندارند و درهمان رده سنی هستند كمتر درمعرض خطر حملات قلبی ومغزی قرارمی گیرند.

طی یک بررسی 7 ساله نشان داده شد که احتمال ابتلاء به حمله قلبی و یا سكته مغزی در افرادی كه دندان های خود را جرم گیری كرده بودند كمتر است، در راستای تحقیقاتی که در تایوان انجام شده است نشان داده شده كه بیماری لثه با افزایش خطر بیماری قلبی ارتباط دارد (پلاک های دندانی محل تجمع باكتری هایی است كه می تواند به بیماری لثه منجر شود که البته توسط جرم گیری برطرف میشوند) مطالعات نشان داده است كه درمان بیماری لثه می تواند سطح مواد التهابی در خون را كاهش دهد. در طول هفت سال بعد از آغاز این مطالعه، 1/6 درصد از افراد گروهی كه دندان های خود را جرم گیری كرده بودند به حمله قلبی و 9/8 درصد به سكته مغزی مبتلا شدند. این در حالی است كه در گروهی كه دندان های خود را جرم گیری نكرده بودند 2/2 درصد به حمله قلبی و 10 درصد به سكته مغزی مبتلا شدند. محققان سپس سایر عوامل خطر ساز مانند بیماری های مزمن از جمله دیابت، فشار خون بالا و بیماری كلیه را بررسی كردند. این مطالعه نشان داد كه جرم گیری دندان با 31 درصد كاهش خطر حمله قلبی در آینده و 15 درصد كاهش سكته مغزی ارتباط دارد.

قرصهای دیسکلوزینگ نمایان کننده جرم دندانها

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (2 Votes)

شعبه مرکز شهر تهران : خیابان کارگر جنوبی پایین تر از میدان حر نبش کوچه صفاریان ، طبقه اول

شعبه شمال تهران : اقدسیه موحد دانش روبروی سپند ، خیابان نیلوفر مجتمع فوق تخصصی صاحب قرانیه طبقه سوم ، واحد307

پیشنهاد ویژه برای مطالعه

متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

ارتودنسی در بسیاری از کشورهای دنیا با تفاوتهایی آموزش داده می‌شود. در ایران یک دندانپزشک پس از ۶ سال...
ارتودنسی

ارتودنسی

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه میدهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته

تشخیص

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان، مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی رویال با برنامه ریزی منظم، متخصصین در کنار شما هستند

ترمیمی و زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان

معجزه ارتودنسی

امروزه با ارتودنسی زیبایی دندان و ردیف بودن آن تنها به سینما و ستاره ها ختم نمیشود و انحصاری نیست!

به طور کلی درمان های ارتودنسی به دو روش درمان با کمک دستگاه هایی ثابت و متحرک تقسیم میشوند. انواع مختلف درمان های ارتودنسی، بسته به اختلالات دقیق دندان یا فک فرد وجود دارد.

نمونه عکس های قبل و بعد ارتودنسی به شما کمک می کند نه تنها نوع درمان مناسب ارتودنسی خود را پیدا کنید بلکه متوجه خواهید شد در انتها نتیجه رضایت بخشی از درمان ارتودنسی در بر خواهید داشت.

عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی ارتودنسی کامپوزیت ونیر لمینت دندان
قبل از ارتودنسیبعد از ارتودنسی