بعد از زیبایی دندانتصویر بالا یکی از بیماران زیبایی دندان در کلینیک دندانپزشکی رویای لبخند می باشد.

دندانپزشکی زیبایی به فرایندی گفته میشود که طی آن تغییراتی برای زیبا سازی لبخند ایجاد میشود. با زیبا کردن لبخند اعتماد به نفس افراد افزایش یافته و حس منفی نسبت به خود و لبخند کاهش می یابد. در دندانپزشکی زیبایی ممکن است شکل و رنگ دندانها تغییر کند.

دندانپزشکی زیبایی خدمات زیر را ارائه میکند:

ایمپلنت: پروتز مصنوعی است که از نظر عملکردی و ظاهری جایگزین دندان از دست رفته میشود. ایمپلنت فوری را ظرف یک روز میتوان جایگذاری و استفاده کرد. با استفاده از ایمپلنتهای زاویه دار که مستقیم در استخوان موجود جایگذاری میشوند، این عمل دیگر نیازی به پیوند استخوان ندارد. پیوند استخوان که همراه با جایگذاری ایمپلنت انجام میشود عملی دردناک است. ایمپلنت فوری به این معنیست که همان روز جایگذاری ایمپلنت، میتوانید به خانه بروید و ظرف 6 ساعت از لذت داشتن ایمپلنت در جای خالی دندان بهره ببرید.

روکش دندان: روکش ترمیم دندانی است که همه سطوح دندان طبیعی آسیب دیده را میپوشاند. روکش از پورسلین یا کامپوزیت ساخته میشود و به دندان چسبانده میشود.

باندینگ: باندینگ به پوشاندن سطح دندان با مواد کامپوزیتی گفته میشود که برای ترمیم یا تغییر رنگ یا شکل دندان انجام میشود. گاهی اوقات به آن، ونیر کامپوزیت نیز گفته میشود.

سفید کردن دندان: سفید کردن دندان برای بازگرداندن رنگ طبیعی و سفید به دندان انجام میشود. سفید کردن دندان در مورد روکش یا باندینگ انجام نمیشود.

ونیر: پوسته پورسلین نازکی است که به سطح جلویی دندان طبیعی چسبانده میشود تا ظاهر دندان را زیبا کند و اشکالات آن را بپوشاند. ونیر پورسلین سرامیک در عرض مدت کوتاهی لبخند زیبایی به شما هدیه میدهد. ونیر برای ترمیم ساختار و عملکرد دندان و اصلاح مشکلات ارتودنسی نیز توصیه میشود. ونیرها با هم متفاوت بوده و بسته به مورد شکل آن فرق میکند.

3.6666666666667 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 73% (3 Votes)

شعبه مرکز شهر تهران : خیابان کارگر جنوبی پایین تر از میدان حر نبش کوچه صفاریان ، طبقه اول

شعبه شمال تهران : اقدسیه موحد دانش روبروی سپند ، خیابان نیلوفر مجتمع فوق تخصصی صاحب قرانیه طبقه سوم ، واحد307

پیشنهاد ویژه برای مطالعه

متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

ارتودنسی در بسیاری از کشورهای دنیا با تفاوتهایی آموزش داده می‌شود. در ایران یک دندانپزشک پس از ۶ سال...
ارتودنسی

ارتودنسی

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه میدهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته

تشخیص

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان، مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی رویال با برنامه ریزی منظم، متخصصین در کنار شما هستند

ترمیمی و زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان

معجزه ارتودنسی

امروزه با ارتودنسی زیبایی دندان و ردیف بودن آن تنها به سینما و ستاره ها ختم نمیشود و انحصاری نیست!

به طور کلی درمان های ارتودنسی به دو روش درمان با کمک دستگاه هایی ثابت و متحرک تقسیم میشوند. انواع مختلف درمان های ارتودنسی، بسته به اختلالات دقیق دندان یا فک فرد وجود دارد.

نمونه عکس های قبل و بعد ارتودنسی به شما کمک می کند نه تنها نوع درمان مناسب ارتودنسی خود را پیدا کنید بلکه متوجه خواهید شد در انتها نتیجه رضایت بخشی از درمان ارتودنسی در بر خواهید داشت.

عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی ارتودنسی کامپوزیت ونیر لمینت دندان
قبل از ارتودنسیبعد از ارتودنسی