invisalign treatment process

شاید تا حدی با روال کار درمان اینویزالاین آشنا باشید اما میخواهیم شما را قدم به قدم با مراحل کار از مشاوره تا رسیدن به لبخند زیبا، آشنا کنیم. چه درمان را برای خود در نظر داشته باشید، چه برای فرد دیگری، آشنایی با تمامی مراحل آن میتواند به شما کمک کند از تصمیم خود مطمئن تر شوید و از نتایج آن لذت ببرید.
 
1- با متخصص صحبت کنید درمان پس از انتخاب متخصص مجرب در زمینه اینویزالاین که کاملا با او راحت هستید، اتخاذ برنامه زمانی آغاز میشود. چون قرار است مرتبا با متخصص در ارتباط باشید، حتی میتوانید پیش از تصمیم نهایی، شخصا با چند متخصص صحبت کنید تا ببینید کدام یک برایتان مناسب تر هستند. این تصمیم از نظر پزشکی و مالی اهمیت زیادی دارد. به همین علت انتخاب پزشک مناسب و برنامه مناسب درمانی لازم است. به یاد داشته باشید همه دندانپزشکها و ارتودنتیستها با اینویزالاین کار نمیکنند بنابراین پزشکی را انتخاب کنید که آموزش درستی دیده باشد و بتواند واقعا نیازهای شما را ارزیابی کرده و تاثیر اینویزالاین در مورد شما را مشخص کند. در حین مشاوره، شما و پزشکتان به صورت مفصل و جزئی درباره درمان و این که آیا درمان اینویزالاین به درد شما میخورد یا خیر، صحبت میکنید. اینویزالاین اکنون موارد زیادی اعم از موارد ساده تا کمی پیچیده را درمان میکند. پزشک مشخص میکند ایا اینویزالاین برای شما موثر است یا خیر. همچنین درباره هزینه، بیمه و سایر نگرانیهای خود میتوانید از پزشک سوال کنید. 2-   برنامه درمانی ویژه شما طراحی میشود پزشک از دندان شما تصویر پرتوی ایکس و قالب میگیرد و از آن برای ایجاد تصویر سه بعدی استفاده میکند. پزشک با استفاده از این تصاویر برنامه دقیق درمانی از جمله حرکت دقیق دندانها را مشخص کرده و به شما میگوید تقریبا طول درمان چقدر است. با استفاده از همین فناوری پزشک میتواند نمایش مجازی حرکت دندانهای شما در هر مرحله درمان را به شما نشان دهد. در حالی که هر مورد برای هر بیمار منحصر به فرد است، اما به طور کلی درمان معمولا برای بزرگسالان تقریبا یک سال طول میکشد. برای نوجوانان، طول درمان با طول درمان براکت قابل مقایسه است.
 
3- الاینر مخصوص شما بر اساس برنامه درمانی ویژه شما، آماده میشود بر اساس برنامه درمانی شما، مجموعه ای الاینرهای شفاف ویژه شما ساخته میشوند. این الاینرها از پلاستیک نرم، راحت و بدون BPA تهیه شده اند که گونه و لثه های شما را مانند براکتهای فلزی مرسوم، تحریک نمیکنند. به راحتی در تمام طول روز آنها را استفاده میکنید و هنگام خوردن یا مسواک یا نخ دندان، آن را در می آورید. وقتی هر ست الاینر را در دهان میگذارید، دندان شما به آرامی و به تدریج به موقعیت جدید خود جا به جا میشود و چون شفاف هستند و دیده نمیشوند، بیشتر مردم حتی متوجه نمیشوند الاینر گذاشته اید. 4- هر دو هفته یک الاینر جدید میگذارید تقریبا هر دو هفته، یک ست جدید الاینر استفاده میکنید تا شما را به مرحله بعدی درمان برساند. برای نظارت بر پیشرفت درمان، باید گهگاهی به پزشک برای چکاپ مراجعه کنید ( معمولا تنها شش ماه یک بار ). برای کسب نتایج بهتر و به موقع، شما باید در تمام طول درمان، 20 تا 22 ساعت در روز الاینر را استفاده کنید. در هر مرحله میتوانید ببینید چقدر به داشتن لبخند زیبا نزدیکتر شده اید.
 
5- لبخند زیبای خود را نشان دهید تبریک میگوییم! اکنون زمان جشن گرفتن است. به پایان درمان رسیده اید و لبخندی زیباتر از همیشه دارید.
همین که درمان تمام شد، مراقب لبخند زیبای خود باشید. از پزشک بپرسید نیازی به نگهدارنده برای نگه داشتن دندانها در جای خود دارید یا نه.

فرایند درمان در اینویزالاین

شاید تا حدی با روال کار درمان اینویزالاین آشنا باشید اما میخواهیم شما را قدم به قدم با مراحل کار از مشاوره تا رسیدن به لبخند زیبا، آشنا کنیم. چه درمان را برای خود در نظر داشته باشید، چه برای فرد دیگری، آشنایی با تمامی مراحل آن میتواند به شما کمک کند از تصمیم خود مطمئن تر شوید و از نتایج آن لذت ببرید.

http://www.invisalign.com/SiteCollectionImages/UC/treatment-process1.jpg

1- با متخصص صحبت کنید

درمان پس از انتخاب متخصص مجرب در زمینه اینویزالاین که کاملا با او راحت هستید، اتخاذ برنامه زمانی آغاز میشود. چون قرار است مرتبا با متخصص در ارتباط باشید، حتی میتوانید پیش از تصمیم نهایی، شخصا با چند متخصص صحبت کنید تا ببینید کدام یک برایتان مناسب تر هستند. این تصمیم از نظر پزشکی و مالی اهمیت زیادی دارد. به همین علت انتخاب پزشک مناسب و برنامه مناسب درمانی لازم است. به یاد داشته باشید همه دندانپزشکها و ارتودنتیستها با اینویزالاین کار نمیکنند بنابراین پزشکی را انتخاب کنید که آموزش درستی دیده باشد و بتواند واقعا نیازهای شما را ارزیابی کرده و تاثیر اینویزالاین در مورد شما را مشخص کند.

در حین مشاوره، شما و پزشکتان به صورت مفصل و جزئی درباره درمان و این که آیا درمان اینویزالاین به درد شما میخورد یا خیر، صحبت میکنید. اینویزالاین اکنون موارد زیادی اعم از موارد ساده تا کمی پیچیده را درمان میکند. پزشک مشخص میکند ایا اینویزالاین برای شما موثر است یا خیر. همچنین درباره هزینه، بیمه و سایر نگرانیهای خود میتوانید از پزشک سوال کنید.

2- برنامه درمانی ویژه شما طراحی میشود

پزشک از دندان شما تصویر پرتوی ایکس و قالب میگیرد و از آن برای ایجاد تصویر سه بعدی استفاده میکند. پزشک با استفاده از این تصاویر برنامه دقیق درمانی از جمله حرکت دقیق دندانها را مشخص کرده و به شما میگوید تقریبا طول درمان چقدر است. با استفاده از همین فناوری پزشک میتواند نمایش مجازی حرکت دندانهای شما در هر مرحله درمان را به شما نشان دهد. در حالی که هر مورد برای هر بیمار منحصر به فرد است، اما به طور کلی درمان معمولا برای بزرگسالان تقریبا یک سال طول میکشد. برای نوجوانان، طول درمان با طول درمان براکت قابل مقایسه است.

treatment-process3.jpg

3- الاینر مخصوص شما بر اساس برنامه درمانی ویژه شما، آماده میشود

بر اساس برنامه درمانی شما، مجموعه ای الاینرهای شفاف ویژه شما ساخته میشوند. این الاینرها از پلاستیک نرم، راحت و بدون BPA تهیه شده اند که گونه و لثه های شما را مانند براکتهای فلزی مرسوم، تحریک نمیکنند. به راحتی در تمام طول روز آنها را استفاده میکنید و هنگام خوردن یا مسواک یا نخ دندان، آن را در می آورید. وقتی هر ست الاینر را در دهان میگذارید، دندان شما به آرامی و به تدریج به موقعیت جدید خود جا به جا میشود و چون شفاف هستند و دیده نمیشوند، بیشتر مردم حتی متوجه نمیشوند الاینر گذاشته اید.

4- هر دو هفته یک الاینر جدید میگذارید

تقریبا هر دو هفته، یک ست جدید الاینر استفاده میکنید تا شما را به مرحله بعدی درمان برساند. برای نظارت بر پیشرفت درمان، باید گهگاهی به پزشک برای چکاپ مراجعه کنید ( معمولا تنها شش ماه یک بار ). برای کسب نتایج بهتر و به موقع، شما باید در تمام طول درمان، 20 تا 22 ساعت در روز الاینر را استفاده کنید. در هر مرحله میتوانید ببینید چقدر به داشتن لبخند زیبا نزدیکتر شده اید.

http://www.invisalign.com/SiteCollectionImages/UC/treatment-process5.jpg

5- لبخند زیبای خود را نشان دهید

تبریک میگوییم! اکنون زمان جشن گرفتن است. به پایان درمان رسیده اید و لبخندی زیباتر از همیشه دارید.

همین که درمان تمام شد، مراقب لبخند زیبای خود باشید. از پزشک بپرسید نیازی به نگهدارنده برای نگه داشتن دندانها در جای خود دارید یا نه.

http://www.invisalign.com/how-invisalign-works/treatment-process

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (1 Vote)

شعبه مرکز شهر تهران : خیابان کارگر جنوبی پایین تر از میدان حر نبش کوچه صفاریان ، طبقه اول

شعبه شمال تهران : اقدسیه موحد دانش روبروی سپند ، خیابان نیلوفر مجتمع فوق تخصصی صاحب قرانیه طبقه سوم ، واحد307

پیشنهاد ویژه برای مطالعه

متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

ارتودنسی در بسیاری از کشورهای دنیا با تفاوتهایی آموزش داده می‌شود. در ایران یک دندانپزشک پس از ۶ سال...
ارتودنسی

ارتودنسی

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه میدهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته

تشخیص

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان، مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی رویال با برنامه ریزی منظم، متخصصین در کنار شما هستند

ترمیمی و زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان

معجزه ارتودنسی

امروزه با ارتودنسی زیبایی دندان و ردیف بودن آن تنها به سینما و ستاره ها ختم نمیشود و انحصاری نیست!

به طور کلی درمان های ارتودنسی به دو روش درمان با کمک دستگاه هایی ثابت و متحرک تقسیم میشوند. انواع مختلف درمان های ارتودنسی، بسته به اختلالات دقیق دندان یا فک فرد وجود دارد.

نمونه عکس های قبل و بعد ارتودنسی به شما کمک می کند نه تنها نوع درمان مناسب ارتودنسی خود را پیدا کنید بلکه متوجه خواهید شد در انتها نتیجه رضایت بخشی از درمان ارتودنسی در بر خواهید داشت.

عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی ارتودنسی کامپوزیت ونیر لمینت دندان
قبل از ارتودنسیبعد از ارتودنسی