Teeth Whiteningممکن است برای بسیاری از ما پیش آمده باشد که در مقابل آینه لبخند زده ایم و ناگهان متوجه دندانهای زرد و بد رنگ خود شده و احساس بدی پیدا کرده ایم. تنها حسی که در آن لحظه پیدا میکنیم این است که کاش میتوانستیم دندانهایمان را سفید و لبخندمان را زیبا کنیم. برخی افراد با روشهای جدید و پر هزینه زیبا سازی لبخند مخالفند. اما اگر این زیبا سازی با یک جلسه ساده دندانپزشکی در کلینیک دندانپزشکی رویال انجام شود چطور؟ سفید کردن دندانها تغییر شگرفی در زیبایی دندانها ایجاد میکند و لبخند و چهره را بسیار زیباتر و جوانتر نشان میدهد. هرگز تاثیر دندانهای سفید و درخشان در زیبایی لبخند را دست کم نگیرید.

سفید کردن دندان یکی از کارهای معمول دندانپزشکی است.

فواید سفید کردن دندان چیست؟

یکی از فواید سفید کردن دندان افزایش اعتماد به نفس است. هنگامی که در آینه نگاه میکنید اگر با لبخند سفید خود مواجه شوید، با اطمینان بیشتری بیرون میروید و به دیگران لبخند میزنید چون میدانید لبخند جذابی دارید.

سفید کردن دندانها برای سلامت دهان و دندان نیز مفید است.

روشهای سفید کردن دندان

چند روش برای سفید کردن دندان وجود دارد که همه آنها یک هدف مشترک دارند: سفیدتر کردن دندانها.

برخی از این روشها را خودتان در خانه میتوانید انجام دهید و برخی دیگر تنها تحت نظارت دندانپزشک باید انجام شود. سفید کردن دندانها در مطب یا کلینیک بهترین گزینه است چون دندانپزشک راه حل طولانی و ایمن برای سفید کردن دندانهای شما دارد در حالی که روشهای خانگی معمولا موقتی بوده و گاهی با استفاده نامناسب از محصولات، خطراتی برای سلامت دندانها و لثه به همراه دارند.

برخی از محصولات سفید کننده عبارتند از خمیر دندان، چسب، قلم، تری و ژل.  

سفید کردن دندان کار بسیار ساده ای است که نتایج آن فوق العاده به چشم می آید. برای انجام این کار با دندانپزشک ما در کلینیک دندانپزشکی رویال مشورت کنید تا بهترین گزینه های مناسب شرایط شما را ارائه دهد.

در صورتی که پر شدگی دندان، روکش یا ترمیمهای دیگری در دهان دارید با این روشها نمیتوانید آنها را سفید کنید. پیش از سفید کردن دندان با دندانپزشک درباره آن صحبت کنید تا اقدامات لازم صورت بگیرد.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (1 Vote)

شعبه مرکز شهر تهران : خیابان کارگر جنوبی پایین تر از میدان حر نبش کوچه صفاریان ، طبقه اول

شعبه شمال تهران : اقدسیه موحد دانش روبروی سپند ، خیابان نیلوفر مجتمع فوق تخصصی صاحب قرانیه طبقه سوم ، واحد307

پیشنهاد ویژه برای مطالعه

متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

ارتودنسی در بسیاری از کشورهای دنیا با تفاوتهایی آموزش داده می‌شود. در ایران یک دندانپزشک پس از ۶ سال...
ارتودنسی

ارتودنسی

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه میدهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته

تشخیص

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان، مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی رویال با برنامه ریزی منظم، متخصصین در کنار شما هستند

ترمیمی و زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان

معجزه ارتودنسی

امروزه با ارتودنسی زیبایی دندان و ردیف بودن آن تنها به سینما و ستاره ها ختم نمیشود و انحصاری نیست!

به طور کلی درمان های ارتودنسی به دو روش درمان با کمک دستگاه هایی ثابت و متحرک تقسیم میشوند. انواع مختلف درمان های ارتودنسی، بسته به اختلالات دقیق دندان یا فک فرد وجود دارد.

نمونه عکس های قبل و بعد ارتودنسی به شما کمک می کند نه تنها نوع درمان مناسب ارتودنسی خود را پیدا کنید بلکه متوجه خواهید شد در انتها نتیجه رضایت بخشی از درمان ارتودنسی در بر خواهید داشت.

عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی ارتودنسی کامپوزیت ونیر لمینت دندان
قبل از ارتودنسیبعد از ارتودنسی