عکس لبخند

ازموثرترین شاخص های زیبایی چهره لبخند می باشد زیرا درمیان اجزای صورت لبخند بیشترین توجه مخاطب را بعد از چشم‌ها، به خود جلب می‌كند.داشتن یک لبخند دلنشین نه تنها یک ضرورت بوده بلکه در روابط اجتماعی بسیار مورد توجه می‌باشد.

دندان و لبخند زیبا که مربوط به حیطه کاری دندانپزشکان است بسیار حائز اهمیت است ازجمله: 1- افزایش مقبولیت فرد در جامعه با افزایش تاثیر وی بر روابط اجتماعی 2- افزایش اعتماد به نفس 3- لبخند به بدن حقه می زند و حال و هوایتان را در مواقع بی حوصلگی تغییر میدهد 4- لبخند مسری است و به اطرافیان سرایت میکند 5- از ابتلا به آنفولانزا و سرماخوردگی با تقویت سیستم ایمنی بدن جلوگیری می کند. 6- لیفتینگ طبیعی؛ زیرا عضلات صورت با لبخند بالا کشیده میشود و همیشه جوان می مانید 7- آزادسازی اندورفین، سروتونین و مسکن های طبیعی احساس سرخوشی به شما میدهد 8- کاهش قابل توجه فشار خون 9- تنظیم ضربان قلب 10- زیبا و شفاف شدن پوست 11- افزایش قدرت یادگیری 12- تنظیم ضربان قلب 13- رفع خستگی جسمی و روانی 14- پیشگیری از ناراحتی های گوارشی 15- جلوگیری از سکته های قلبی و مغزی 16- خنده باعث خارج شدن 2 CO از خون می شود زیرا خنده با بازدم انجام می شود و احساس مطلوبی ایجاد می کند. ویژگی‌های لبخند زیبا در دندانپزشكی : - دندان های ردیف و پاکیزه در یک قوس مرتب - هماهنگی قوس دندانی با انحنای لب پایین هنگام لبخند - میزان دیده شدن دندان‌های بالا و لثه در لبخند
اگر مقدار زیادی از لثه در لبخند دیده شود لبخند لثه‌ای (Gummy Smile) گفته می‌شود و از زیبایی لبخند می‌كاهد. در یک لبخند كامل، تمام طول دندا‌ن‌های قدامی بالا نمایان می‌شوند و حتی دیده شدن مقداری از لثه نیز باعث جوان تر به نظر رسیدن لبخند می‌شود .

با افزایش سن، به طور طبیعی میزان نمایان شدن دندان‌های بالا در لبخند كاهش می‌یابد و این به دلیل افتادگی لب بالاست و كاملا طبیعی است. دلیل آنکه نمی خندید، آن نیست که پیر شده اید . شما پیر می شوید چون نمی خندید .
" لوئیز هی"

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (4 Votes)

شعبه مرکز شهر تهران : خیابان کارگر جنوبی پایین تر از میدان حر نبش کوچه صفاریان ، طبقه اول

شعبه شمال تهران : اقدسیه موحد دانش روبروی سپند ، خیابان نیلوفر مجتمع فوق تخصصی صاحب قرانیه طبقه سوم ، واحد307

پیشنهاد ویژه برای مطالعه

متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

ارتودنسی در بسیاری از کشورهای دنیا با تفاوتهایی آموزش داده می‌شود. در ایران یک دندانپزشک پس از ۶ سال...
ارتودنسی

ارتودنسی

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه میدهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته

تشخیص

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان، مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی رویال با برنامه ریزی منظم، متخصصین در کنار شما هستند

ترمیمی و زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان

معجزه ارتودنسی

امروزه با ارتودنسی زیبایی دندان و ردیف بودن آن تنها به سینما و ستاره ها ختم نمیشود و انحصاری نیست!

به طور کلی درمان های ارتودنسی به دو روش درمان با کمک دستگاه هایی ثابت و متحرک تقسیم میشوند. انواع مختلف درمان های ارتودنسی، بسته به اختلالات دقیق دندان یا فک فرد وجود دارد.

نمونه عکس های قبل و بعد ارتودنسی به شما کمک می کند نه تنها نوع درمان مناسب ارتودنسی خود را پیدا کنید بلکه متوجه خواهید شد در انتها نتیجه رضایت بخشی از درمان ارتودنسی در بر خواهید داشت.

عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی ارتودنسی کامپوزیت ونیر لمینت دندان
قبل از ارتودنسیبعد از ارتودنسی