What are the advantages of dental implants

چرا ایمپلنت دندان معمولا اولین انتخاب توسط بیماران برای جایگزینی دندان هایی است که از دست داده اند؟ چرا بیماران دیگر از روش های قدیمی برای جایگزینی دندان های آسیب دیده  یا افتاده استفاده نمی کنند؟

دندان ایمپلنت، بهترین گزینه برای انتخاب، برای جایگزینی دندان های از دست رفته می باشد.دندان ایمپلنت هم ظاهری شبیه دندان های طبیعی دارند و هم استحکام و مقاومتی شبیه آنها. به همین دلیل امروزه بیماران ترجیح می دهند ، در صورت از دست دادن دندان های خود، از این روش استفاده کنند.کارکرد این دندان ها نیز شبیه دندان های طبیعی بوده و افراد هنگام خوردن و آشامیدن با مشکلی مواجه نمی شوند. بقیه درمان ها، بیشتر مواقع، مشکلاتی را برای بیماران به وجود می آورد.
دندانی که کاشت می شود، با اعمال مراقبت های لازم، طول عمرطولانی می تواند داشته باشد. روش های درمان قدیمی این ویژگی را نداشتند. این موضوع یکی از اصلی ترین مزیت ها ی ایمپلنت محسوب می شود.
از زندگی خود بدون هر گونه استرسی لذت ببرید. نیازی نیست هنگام خندیدن و یا صحبت کردن خجالت بکشید. با خیالی آسوده و اعتماد به نفسی بالا در مکان های عمومی، مهمانی ها و سر کار خود حاضر شوید. با ایمپلنت دیگرنیازی نیست، هنگام خوردن و آشامیدن، صحبت کردن، خندیدن نگران باشید که دندان های مصنوعی شما از جا در آمده یا خارج شود. نه خودتان و نه اطرافیانتان متوجه حضور دندان های ایمپلنت در دهانتان نخواهید بود زیر هیچ تفاوتی با دندان های طبیعیتان ندارند. ایمپلنت  ازشکل طبیعی دهان و دندان هایتان محافظت می کند.
حفاظت از استخوان سالم. از دست دادن یک یا چند دندان موجب می شود فضاهای خالی در دهان ایجاد شود که همین موضوع می تواند با مرور زمان موجب تحلیل یا از دست دادن استخوان فک ها شود. ایمپلنت دندان تنها گزینه ای است که می تواند جلوی تحلیل و از دست رفتن استخوان را بگیرد.

دیگر نیازی برای در آوردن دندان های مصنوعی نیست. جای دندان ها در داخل دهان است نه در داخل لیوان یا جای دیگر. ایمپلنت این فرصت را فراهم کرده است تا بیماران با آرامش به زندگی ادامه دهند. در ایمپلنت نیازی به درآوردن دندان ها نیست. مسواک زدن و استفاده از نخ دندان برای دندان های ایمپلنت شبیه دندان های طبیعی می باشد.
با انجام ایمپلنت هیچ مشکلی در صحبت کردن و خندیدن نخواهید داشت. استفاده از دندان های مصنوعی، تلفظ و ادای برخی از کلمات و واژگان را برای بیمار مشکل می کند. در حالی که ایمپلنت این مشکل را به طورکامل حل کرده است.
ایمپلنت این فرصت را فراهم کرده است تا هر غذا یا طعمی را که دوست دارید بدون ترس و استرس نوش جان کنید. با دندان ایمپلنت می توانید مثل همیشه میوه ها ی مورد علاقه ی خود را گاز بزنید، در حالی که این امکان با خیال آسوده در دندان های مصنوعی وجود نداشت.
دندان های ایمپلنت پوسیده نمی شوند. البته این بدین معنا نمی باشد که نیازی به مراقبت از آنها نیست. حتما باید آنها را مسواک زده و از نخ دندان برای تمیز کردن آنها استفاده کنید. مراجعه به دندان پزشک برای چک آپ دندان ها و لثه ها ضروری می باشد.مراقبت از آنها باید همانند مراقبت از دندان های طبیعی باشد.

تقریبا همه کسانی که سلامتی عمومی خوبی داشته باشند می توانند پروسه ایمپلنت را انجام دهند. خیلی از افراد دندان های خود را به دلایل مختلفی چون عفونت، پوسیدگی، بیماری های لثه یا شکستگی از دست می دهند. کسی دوست ندارد جای دندان افتاده خالی بماند زیرا هم در خوردن و نوشیدن مشکل پیدا می کنند و هم از لحاظ زیبایی و ظاهر . به همین دلیل دنبال بهترین گزینه برای جایگزینی می گردند و چه گزینه ای بهتر از ایمپلنت. زمانی که می خواهید ایمپلنت انجام دهید، در صورت داشتن هر گونه بیماری، استفاده از هر گونه دارو یا قرص و مصرف سیگار ، حتما با دندان پزشک خود در میان بگذارید.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (5 Votes)

شعبه مرکز شهر تهران : خیابان کارگر جنوبی پایین تر از میدان حر نبش کوچه صفاریان ، طبقه اول

شعبه شمال تهران : اقدسیه موحد دانش روبروی سپند ، خیابان نیلوفر مجتمع فوق تخصصی صاحب قرانیه طبقه سوم ، واحد307

پیشنهاد ویژه برای مطالعه

متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

ارتودنسی در بسیاری از کشورهای دنیا با تفاوتهایی آموزش داده می‌شود. در ایران یک دندانپزشک پس از ۶ سال...
ارتودنسی

ارتودنسی

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه میدهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته

تشخیص

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان، مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی رویال با برنامه ریزی منظم، متخصصین در کنار شما هستند

ترمیمی و زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان

معجزه ارتودنسی

امروزه با ارتودنسی زیبایی دندان و ردیف بودن آن تنها به سینما و ستاره ها ختم نمیشود و انحصاری نیست!

به طور کلی درمان های ارتودنسی به دو روش درمان با کمک دستگاه هایی ثابت و متحرک تقسیم میشوند. انواع مختلف درمان های ارتودنسی، بسته به اختلالات دقیق دندان یا فک فرد وجود دارد.

نمونه عکس های قبل و بعد ارتودنسی به شما کمک می کند نه تنها نوع درمان مناسب ارتودنسی خود را پیدا کنید بلکه متوجه خواهید شد در انتها نتیجه رضایت بخشی از درمان ارتودنسی در بر خواهید داشت.

عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی ارتودنسی کامپوزیت ونیر لمینت دندان
قبل از ارتودنسیبعد از ارتودنسی