The use of electricity in pink dental implants

نوآوری ها در عرصه ایمپلنت

امروزه علم ایمپلنت کاملا به ثبات رسیده و می توان گفت تمام نوآوریها و پیشرفتهای جدید ایمپلنت به سوی زیبایی بیشتر آن می باشد.

این نوآوریها کیفیت بهتری دارند زیرا در آن ارتباط قسمت بیرون و داخل استخوان نشتی کمتری دارد و این باعث می شود که دوام بیشتری داشته باشد و تحلیل استخوان در آن کمتر صورت گیرد.

مبتکران در این نوع جدید، قسمتی از ایمپلنت را که در بالای استخوان قرار می گیرد را با استفاده از جریان الکتریسیته به رنگ صورتی دراورده اند که اگر بعد از چند سال تحلیل استخوانی صورت گرفت رنگ ایمپلنت باعث می شود از زیبایی آن کم نشود.

در طراحی جدید یک شیار لثه ای در قسمت بیرونی ایمپلنت ایجاد شده که لثه در آن رشد می کند و در حقیقت مانند یک واشر عمل می کند و باعث می شود جلوی ورود میکروبها به ریشه گرفته شود بنابراین تحلیل لثه ای صورت نگیرد.

مورد دیگر در قسمتهای پیچ شونده ایمپلنت که در نوع جدید این دو قسمت دیگر از هم جدا نمی شوند و باز این باعث می شود از نشتی و ورود میکروب جلوگیری به عمل آید.

نکته قابل توجه اینست که در ایمپلنت هر چه فاصله زمانی بین کشیدن دندان و گذاشتن ایمپلنت کمتر باشد زیبایی آن بیشتر و تحلیل استخوان کمتر صورت می گیرد.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (1 Vote)

شعبه مرکز شهر تهران : خیابان کارگر جنوبی پایین تر از میدان حر نبش کوچه صفاریان ، طبقه اول

شعبه شمال تهران : اقدسیه موحد دانش روبروی سپند ، خیابان نیلوفر مجتمع فوق تخصصی صاحب قرانیه طبقه سوم ، واحد307

پیشنهاد ویژه برای مطالعه

متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

ارتودنسی در بسیاری از کشورهای دنیا با تفاوتهایی آموزش داده می‌شود. در ایران یک دندانپزشک پس از ۶ سال...
ارتودنسی

ارتودنسی

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه میدهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته

تشخیص

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان، مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی رویال با برنامه ریزی منظم، متخصصین در کنار شما هستند

ترمیمی و زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان

معجزه ارتودنسی

امروزه با ارتودنسی زیبایی دندان و ردیف بودن آن تنها به سینما و ستاره ها ختم نمیشود و انحصاری نیست!

به طور کلی درمان های ارتودنسی به دو روش درمان با کمک دستگاه هایی ثابت و متحرک تقسیم میشوند. انواع مختلف درمان های ارتودنسی، بسته به اختلالات دقیق دندان یا فک فرد وجود دارد.

نمونه عکس های قبل و بعد ارتودنسی به شما کمک می کند نه تنها نوع درمان مناسب ارتودنسی خود را پیدا کنید بلکه متوجه خواهید شد در انتها نتیجه رضایت بخشی از درمان ارتودنسی در بر خواهید داشت.

عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی ارتودنسی کامپوزیت ونیر لمینت دندان
قبل از ارتودنسیبعد از ارتودنسی