قیمت ایمپلنت

برای برگردندان زیبایی و دندان از دست رفته می توانید از ایمپلنت دندانی استفاده کنید که در این روش بدون آسیب رساندن به دندان های مجاور می توان یک یا چند دندان را جایگزین نمود.

انواع ایمپلنت های دندانی

برخی از انواع ایمپلنت های دندانی شامل فوری، دو مرحله ای، و ایمپلنت های دندانی تک مرحله ای

ایمپلنت فوری: در حقیقت ایمپلنت فوری با تاج موقت نصب شده است، پروتز موقتی که به شما اجازه میدهد تا زمان پیوند و ترمیم ایمپلنت کاشته شده زندگی روزمره خود را بدون نگرانی طی کنید. ایمپلنت دو مرحله: ایمپلنت دندانی دو مرحله ای نیاز به دو مرحله جراحی دارد. مرحله اول کاشت ایمپلنت در استخوان فک و سپس بخیه و صبر برای پیوند آن، در طی یک دوره 3 تا 5 ماه، فک خود را به ایمپلنت پیوند می دهید. سپس روی آن باز می شود و مرحله بعدی شروع می شود. ایمپلنت تک مرحله: مزیت های عمده ایمپلنت در یک جلسه شما را از عمل جراحی دوم ایمپلنت بی نیاز می کند به طوری که پس از قرار دادن ایمپلنت در فک سر ایمپلنت از بافت نرم لثه نمایان میشود که اینکار نیاز شما را به جراحی دوباره ایمپلنت بی نیاز می کند. ایمپلنت موقت برای زمان کوتاه و زمان ترمیم استفاده می شود فقط برای زیبایی لبخند. این به این معنی است که شما می توانید از کلینیک دندان پزشکی رویال با لبخند طبیعی خارج و به زندگی عادی خود ادامه دهید در حالی که ترمیم ایمپلنت در حال انجام است.

ایمپلنت عملکرد بسیار زیادی مشابه دندان طبیعی دارد و هیچ ناراحتی از تغییر، درد و حساسیت به عنوان دندان مصنوعی متحرک نخواهید داشت. با انتخاب ایمپلنت های دندانی شما محدودیتی در انتخاب غذا ندارید، جویدن آسان و طبیعی لذت زندگی را چند برابر می کند، بحث و لبخند دوباره نگاه دیگران را به چهره جذاب شما باز می گرداند. با بهداشت و معاینات منظم دهان و دندان، با آرامش و ثبات از آنها استفاده کنید ایمپلنت برای حمایت از لبخند را از ما دریافت خواهید کرد. افرادی که دندان از دست داده اند برای خندیدن و صحبت کردن ممکن است اعتماد به نفس کافی نداشته باشند. علاوه بر این جویدن ناقص غذا به دلیل از دست دادن دندان میتواند اثر منفی بر عادات غذا خوردن داشته باشد که منجر به مشکلات ثانویه سلامتی مانند سوتغذیه میشود.

جایگزینی ریشه های دندان از دست رفته به مردم قدرت و ثبات مورد نیاز برای خوردن غذاهای مورد علاقه شان و حفظ استخوان فک و پیشگیری از دست دادن استخوان و کمک به حفظ ویژگی های صورت میباشد.

هزینه ایمپلنت های دندانی در کلینیک دندان پزشکی رویال به متغیرهای بسیاری ارتباط دارد، از جمله تعداد دندان جایگزین و نوع ایمپلنت استفاده شده. قیمت ایمپلنت دندان به طور کلی بدون موارد ویژه دیگر مانند پیوند استخوان و غیره... بین 1 میلیون 500 هزار تومان تا 2 میلیون و پانصد هزار تومان متغیر است. البته باید تصمیم بگیرید لبخند دوباره، لذت غذا خوردن مانند گذشته، بحث و گفتگوی بدون استرس، برقراری ارتباط با دیگران و جذابیت، بی نیازی از مراقبت های ویژه مانند برطرف کردن لقی دندان های مصنوعی! پیشگیری از افتادگی استخوان فک که باعث فرورفتگی صورت و پیری زودرس میشود تا چه اندازه ارزش دارند حالا هزینه مهم است یا ایمپلنت دندانی با این همه مزایا؟ لبخند دوباره و زندگی لذت بخش چقدر برای شما ارزش دارد.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (2 Votes)

شعبه مرکز شهر تهران : خیابان کارگر جنوبی پایین تر از میدان حر نبش کوچه صفاریان ، طبقه اول

شعبه شمال تهران : اقدسیه موحد دانش روبروی سپند ، خیابان نیلوفر مجتمع فوق تخصصی صاحب قرانیه طبقه سوم ، واحد307

پیشنهاد ویژه برای مطالعه

متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

ارتودنسی در بسیاری از کشورهای دنیا با تفاوتهایی آموزش داده می‌شود. در ایران یک دندانپزشک پس از ۶ سال...
ارتودنسی

ارتودنسی

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه میدهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته

تشخیص

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان، مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی رویال با برنامه ریزی منظم، متخصصین در کنار شما هستند

ترمیمی و زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان

معجزه ارتودنسی

امروزه با ارتودنسی زیبایی دندان و ردیف بودن آن تنها به سینما و ستاره ها ختم نمیشود و انحصاری نیست!

به طور کلی درمان های ارتودنسی به دو روش درمان با کمک دستگاه هایی ثابت و متحرک تقسیم میشوند. انواع مختلف درمان های ارتودنسی، بسته به اختلالات دقیق دندان یا فک فرد وجود دارد.

نمونه عکس های قبل و بعد ارتودنسی به شما کمک می کند نه تنها نوع درمان مناسب ارتودنسی خود را پیدا کنید بلکه متوجه خواهید شد در انتها نتیجه رضایت بخشی از درمان ارتودنسی در بر خواهید داشت.

عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی ارتودنسی کامپوزیت ونیر لمینت دندان
قبل از ارتودنسیبعد از ارتودنسی