ceramic veneers822امروزه دندانپزشکی زیبایی محدود به ستارگان سینما و غیره نیست بلکه به سرعت به عموم مردم گسترش یافته است. بسیاری از مردم عادی مایلند لبخند خود را زیبا کنند. خوشبختانه با وجود ونیر دندان بسیاری از افراد به راحتی میتوانند به آرزوی خود برای داشتن لبخند هالیوودی دست پیدا کنند.

ونیر دندان پوسته سرامیکی نازکی است که برای پوشاندن سطح جلوی دندان استفاده میشود تا نازیبایی های دندان را پوشانده و از سطح دندان در مقابل آسیب بیشتر محافظت نماید. ونیرهای سرامیکی دائمی هستند و با تغییر اندازه، شکل، رنگ و یا طول دندان میتوانند لبخند را زیبا کنند.

ونیر در موارد زیر استفاده میشود:

- دندانهای تغییر رنگ یافته و لکه دار
- دندانهایی که دچار ترک خوردگی، لب پر شدگی و یا شکستگی هستند
- ساییدگی دندانها
- ناصاف و نامرتب بودن دندانها
- فاصله زیاد بین دندانها

رنگ ونیرهای خود را میتوانید خودتان انتخاب کنید. دندانپزشک ممکن است رنگ مناسب ونیر را بر اساس شرایط شما از جمله رنگ پوست و رنگ دندانهای اطراف توصیه کند. اغلب این مرحله برای بیمار بسیار خوشایند است به خصوص در صورتی که دندانهای سفید و درخشانی پیش از این نداشته است.

هنگامی که رنگ ونیر دندان را انتخاب کردید، دندانپزشک لایه نازکی از مینای سطح دندان شما را برمیدارد تا به جای آن ونیر را بچسباند. سپس قالبی از دندانهای شما تهیه میشود تا با استفاده از آن ونیر ساخته شود.

هنگامی که ونیر آماده شد، دندانپزشک ونیر سرامیکی را با چسب مخصوص جایگذاری کرده و از متناسب بودن آن با دندان اطمینان حاصل میکند. چسباندن ونیر همیشگی بوده و با استفاده از لایت کیور چسب سخت میشود تا ونیر هرگز جدا نشود.

سپس دندانپزشک لبه های دندان را بررسی میکند تا مطمئن شود همه چیز درست انجام شده است. ممکن است لازم باشد دندانپزشک بخش کوچکی از دندانهای مجاور را نیز بردارد تا ونیر درست در جای خود قرار بگیرد.

مراقبتهای پس از درمان بسیار ساده است، ونیر طوری طراحی شده است که 10 تا 15 سال دوام داشته باشد. مسواک و نخ دندان منظم مانع از پوسیدگی دندان میشود. تمیز کاری و چکاپ منظم دندان نیز باید انجام شود.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (1 Vote)

شعبه مرکز شهر تهران : خیابان کارگر جنوبی پایین تر از میدان حر نبش کوچه صفاریان ، طبقه اول

شعبه شمال تهران : اقدسیه موحد دانش روبروی سپند ، خیابان نیلوفر مجتمع فوق تخصصی صاحب قرانیه طبقه سوم ، واحد307

پیشنهاد ویژه برای مطالعه

متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

ارتودنسی در بسیاری از کشورهای دنیا با تفاوتهایی آموزش داده می‌شود. در ایران یک دندانپزشک پس از ۶ سال...
ارتودنسی

ارتودنسی

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه میدهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته

تشخیص

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان، مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی رویال با برنامه ریزی منظم، متخصصین در کنار شما هستند

ترمیمی و زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان

معجزه ارتودنسی

امروزه با ارتودنسی زیبایی دندان و ردیف بودن آن تنها به سینما و ستاره ها ختم نمیشود و انحصاری نیست!

به طور کلی درمان های ارتودنسی به دو روش درمان با کمک دستگاه هایی ثابت و متحرک تقسیم میشوند. انواع مختلف درمان های ارتودنسی، بسته به اختلالات دقیق دندان یا فک فرد وجود دارد.

نمونه عکس های قبل و بعد ارتودنسی به شما کمک می کند نه تنها نوع درمان مناسب ارتودنسی خود را پیدا کنید بلکه متوجه خواهید شد در انتها نتیجه رضایت بخشی از درمان ارتودنسی در بر خواهید داشت.

عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی ارتودنسی کامپوزیت ونیر لمینت دندان
قبل از ارتودنسیبعد از ارتودنسی