colored fillings
بسیاری از والدین نمیخواهند باور کنند فرزندشان دچار پوسیدگی دندانی است به خصوص اگر کودک ترس از مطب دندانپزشکی نیز داشته باشد چون این مسئله به معضل بزرگی تبدیل میشود. یکی از انگیزه هایی که میتواند کودکان را به کارهای دندانپزشکی و پر کردن دندان ترغیب کند، استفاده از ویژگیهای مورد پسند کودکان مانند رنگها است. وقتی از کودک رنگ مورد علاقه اش را بپرسید و به او بگویید که پر شدگی دندانش به همان رنگ خواهد بود، احتمال بیشتری دارد که حاضر شود روی صندلی دندانپزشکی بنشیند. مثلا کودکی عاشق ماشین زرد رنگ خود است، وقتی به او بگویید دندانش هم رنگ ماشینش میشود، احتمالا خوشحال میشود و انگیزه پیدا میکند. پر شدگی رنگی دندان

پرشدگی های رنگی از همان موادکامپوزیتی ساخته میشوند که پر شدگیهای هم رنگ دندان از آنها تهیه میشوند با این تفاوت که به آنها رنگ اضافه شده است.
برخی دندانپزشکها چند رنگ در پر شدگی ارائه میکنند تا بیمار حق انتخاب داشته باشد. در تصویر زیر میتوانید پر شدگی صورتی رنگی را ببینید که در دندان دختر خردسالی کار شده است.  
colored filling pink
صورتی رنگی است که اکثر دختران آن را ترجیح میدهند. در تصویر زیر پر شدگی دیگری مشاهده میکنید که طبق خواسته بیمار، در آن از رنگ سبز استفاده شده است و پوسیدگی دندانی بین دو دندان پر شده است.
 colored filling green
لازم نیست اشاره کنیم که برای دندانهای جلویی از پر شدگی رنگی استفاده نمیشود!

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (1 Vote)

شعبه مرکز شهر تهران : خیابان کارگر جنوبی پایین تر از میدان حر نبش کوچه صفاریان ، طبقه اول

شعبه شمال تهران : اقدسیه موحد دانش روبروی سپند ، خیابان نیلوفر مجتمع فوق تخصصی صاحب قرانیه طبقه سوم ، واحد307

پیشنهاد ویژه برای مطالعه

متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

ارتودنسی در بسیاری از کشورهای دنیا با تفاوتهایی آموزش داده می‌شود. در ایران یک دندانپزشک پس از ۶ سال...
ارتودنسی

ارتودنسی

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه میدهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته

تشخیص

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان، مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی رویال با برنامه ریزی منظم، متخصصین در کنار شما هستند

ترمیمی و زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان

معجزه ارتودنسی

امروزه با ارتودنسی زیبایی دندان و ردیف بودن آن تنها به سینما و ستاره ها ختم نمیشود و انحصاری نیست!

به طور کلی درمان های ارتودنسی به دو روش درمان با کمک دستگاه هایی ثابت و متحرک تقسیم میشوند. انواع مختلف درمان های ارتودنسی، بسته به اختلالات دقیق دندان یا فک فرد وجود دارد.

نمونه عکس های قبل و بعد ارتودنسی به شما کمک می کند نه تنها نوع درمان مناسب ارتودنسی خود را پیدا کنید بلکه متوجه خواهید شد در انتها نتیجه رضایت بخشی از درمان ارتودنسی در بر خواهید داشت.

عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی ارتودنسی کامپوزیت ونیر لمینت دندان
قبل از ارتودنسیبعد از ارتودنسی