Collecting stem cells from teeth

مرحله اول: دندان جمع­ آوری شده با جزئیات مشخص شده بر روی آن، در کیت نمونه­ گیری دندان قرار داده می­ شود.

مرحله دوم: پیراپزشک نمونه خون را تهیه می­کند و در کیت نمونه­ گیری دندان قرار می­ دهد؛ سپس کیت نمونه­ گیری دندانی به­ وسیله­ ی پیراپزشک، به دقت بسته­ بندی می­ شود که او از فرستاده شدن آن به آزمایشگاه اطمینان حاصل می­ نماید.

مرحله سوم جداسازی: دندان به آزمایشگاه منتقل می­شود؛ پالپ دندان ، که محتوی سلول­های بنیادی است با شکستن و باز کردن دندان جداسازی شده و با پروتکل تعیین شده پردازش می­شود. پالپ دندان پردازش شده برای سترون بودن و کنترل کیفیت تست می­شود (ارزیابی زیست­پذیری سلول­های بنیادی).

گام چهارم انجماد: اگر پالپ دندان پردازش­ شده ارزیابی­های زیست­پذیری را پاس نماید، به­ صورت برودتی نگهداری خواهد شد. اصلاح برودتی فرآیندی است که در آن پالپ دندان پردازش شده که غنی از سلول بنیادی است، از طریق سردسازی تدریجی حفظ می­شود.

پالپ دندان پردازش شده، با نگه داشتن در دمای -196 درجه سلسیوس در نیتروژن مایع، منجمد می­گردد. پالپ دندان حیاتی پردازش­ شده در حالی که جزییات مربوطه شما بر روی برچسب زده شده، منجمد و نگه­داری می­شود، که از تکنولوژی cryopreservation استفاده می­ شود تا زیست­ پذیری آن­ها برای بازیابی در آینده حفظ شود.

گام پنجم دریافت گواهینامه ­ی نمونه: پس از اینکه نمونه منجمد گردید، یک گواهینامه از بانک برای شما ارسال خواهد گشت، که شما برای پرونده­ های آینده باید آن را حفظ نمایید.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (1 Vote)

شعبه مرکز شهر تهران : خیابان کارگر جنوبی پایین تر از میدان حر نبش کوچه صفاریان ، طبقه اول

شعبه شمال تهران : اقدسیه موحد دانش روبروی سپند ، خیابان نیلوفر مجتمع فوق تخصصی صاحب قرانیه طبقه سوم ، واحد307

پیشنهاد ویژه برای مطالعه

متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

ارتودنسی در بسیاری از کشورهای دنیا با تفاوتهایی آموزش داده می‌شود. در ایران یک دندانپزشک پس از ۶ سال...
ارتودنسی

ارتودنسی

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه میدهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته

تشخیص

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان، مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی رویال با برنامه ریزی منظم، متخصصین در کنار شما هستند

ترمیمی و زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان

معجزه ارتودنسی

امروزه با ارتودنسی زیبایی دندان و ردیف بودن آن تنها به سینما و ستاره ها ختم نمیشود و انحصاری نیست!

به طور کلی درمان های ارتودنسی به دو روش درمان با کمک دستگاه هایی ثابت و متحرک تقسیم میشوند. انواع مختلف درمان های ارتودنسی، بسته به اختلالات دقیق دندان یا فک فرد وجود دارد.

نمونه عکس های قبل و بعد ارتودنسی به شما کمک می کند نه تنها نوع درمان مناسب ارتودنسی خود را پیدا کنید بلکه متوجه خواهید شد در انتها نتیجه رضایت بخشی از درمان ارتودنسی در بر خواهید داشت.

عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی ارتودنسی کامپوزیت ونیر لمینت دندان
قبل از ارتودنسیبعد از ارتودنسی