Autoclave sterilizer

انتخاب مکان مناسب برای کشیدن دندان ها ،درمان پوسیدگی ها، ایمپلنت و همه کار های مرتبط با دندان حائز اهمیت می باشد زیرا در صورت کمترین بی توجهی و عدم بهداشت مناسب، عفونت به سرعت انتقال پیدا می کند که می تواند عوارض غیر قابل جبرانی داشته باشد.

کنترل عفونت، اولویت اصلی را در مباحث مرتبط با دندان و دندان پزشکی دارد. هنگامی که می خواهید چک آپ دندانی انجام دهید و یا به خاطر پوسیدگی یا درد دندان به دندان پزشک مراجعه کنید، حتما باید از بهداشت محیط کاری اطمینان حاصل کنید. استفاده از تجهیزات مناسب و بهداشتی حائز اهمیت می باشد. بهداشت تجهیزاتی مثل کمپرسور، دستگاه جرم گیری دندان ، لایت كیبور، اینسترومنت ها، استریلیزاتور، ساكشن ها، موتور آویز، تابوره و یونیت که خود شامل چهار بخش صندلی،  جعبه باكس، چراغ روشن و كراشوار است، بسیار مهم می باشد.
 هر کدام از این تجهیزات باید کاملا بهداشتی و مناسب باشند زیرا عفونت به راحتی توسط هر کدام از این ها می تواند انتقال پیدا کند. دهان به دلیل دارا بودن شرایط خاص فیزیولوژیک، بستر مناسبی برای رشد انواعی از باکتری‌ های مختلف می باشد، لذا کنترل عفونت در آن نقش حیاتی را ایفا می کند.
یونیت دندان پزشکی دستگاهی است برای راه اندازی تعدادی از تجهیزات دندان پزشکی با استفاده از جریان برق ، جریان مایعات یا هوا. ساکشن یونیت یکی از مهم ترین بخش ها می باشد که باید مجهز به سیستم شستشو و ضد عفونی کننده باشد. این سیستم باید مانع برگشت مایعات ساکشن به دهان بیمار شود.
استفاده از یونیت های تمیز و مناسب در کنترل عفونت های دندانی حیاتی می باشد. سطوح یونیت ها و دیگر تجهیزات باید به صورت مستمر تمیز شوند. کیفیت آب کمپرسور یونیت ها از اهمیت بالایی برخوردار است. آبی که وارد دهان بیمار می شود حتما باید تمیز باشد.
همه این موارد در کنترل عفونت نقش حیاتی ایفا می کند .محیط بهداشتی و تمیز و همچنین استفاده از تجهیزات مناسب یکی از ویژگی های کلینیک رویال می باشد که بیماران با اطمینان خاطر برای مراقبت و ترمیم دندان هایشان به آن مراجعه می کنند. در این مرکز برای همه بیماران از وسایل سترون شده استفاده می شود.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (1 Vote)

شعبه مرکز شهر تهران : خیابان کارگر جنوبی پایین تر از میدان حر نبش کوچه صفاریان ، طبقه اول

شعبه شمال تهران : اقدسیه موحد دانش روبروی سپند ، خیابان نیلوفر مجتمع فوق تخصصی صاحب قرانیه طبقه سوم ، واحد307

پیشنهاد ویژه برای مطالعه

متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

ارتودنسی در بسیاری از کشورهای دنیا با تفاوتهایی آموزش داده می‌شود. در ایران یک دندانپزشک پس از ۶ سال...
ارتودنسی

ارتودنسی

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه میدهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته

تشخیص

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان، مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی رویال با برنامه ریزی منظم، متخصصین در کنار شما هستند

ترمیمی و زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان

معجزه ارتودنسی

امروزه با ارتودنسی زیبایی دندان و ردیف بودن آن تنها به سینما و ستاره ها ختم نمیشود و انحصاری نیست!

به طور کلی درمان های ارتودنسی به دو روش درمان با کمک دستگاه هایی ثابت و متحرک تقسیم میشوند. انواع مختلف درمان های ارتودنسی، بسته به اختلالات دقیق دندان یا فک فرد وجود دارد.

نمونه عکس های قبل و بعد ارتودنسی به شما کمک می کند نه تنها نوع درمان مناسب ارتودنسی خود را پیدا کنید بلکه متوجه خواهید شد در انتها نتیجه رضایت بخشی از درمان ارتودنسی در بر خواهید داشت.

عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی ارتودنسی کامپوزیت ونیر لمینت دندان
قبل از ارتودنسیبعد از ارتودنسی