dental huminity

بیماران از نظر شخصیتی به 4 گروه تقسیم می شوند. با شناخت و آگاهی به موارد ذیل در طرح درمان و آشنایی با خصوصیات بیماران، کمک زیادی به بیمار می شود.

 

1- بیمارانی که از نظر مالی غنی هستند اما از نظر dental IQ ضعیف هستند.

(این بیماران هزینه ها را پرداخت می کنند اما در حفظ و نگهداری کارهای دندانپزشکی دقت نمی کنند این بیماران بسیار انتقاد می کنند.)

2- بیمارانی که از نظر مالی غنی هستند و از نظر dental IQ بالا هستند.

(این بیماران هزینه ها را کامل پرداخت می کنند و کارهای دندانپزشکی را خوب حفاظت می کنند، بنابراین بسیار پر توقع هستند )

3- بیمارانی که از نظر مالی و از نظر dental IQ ضعیف هستند.

(این بیماران به علت اینکه نه از درمان های دندان پزشکی حفاظت میکنند و بهداشت ضعیفی دارند و نه از عهده ی هزینه ها بر می ایند،بهتراست به مراکز دانشگاهی و یا کلینیک های دولتی معرفی شوند)

4- بیمارانی که از نظر مالی ضعیفند اما از نظر dental IQ بالا هستند.

(این بیماران درمان های دندانپزشکی را به خوبی حفاظت می کنند.با توجه به وضعیت مالی بیمار و لزوم رعایت حال این بیماران، باید امکان پرداخت هزینه ها، در دراز مدت را فراهم نمود این بیماران بهترین مبلغین دندانپزشک هستند.)

مهم این است که بیماران بدانند که چه کارهایی برایشان انجام شده و قدر زحمات دندانپزشک را بدانند.دوم محفاظت از درمان های انجام شده و سوم وقت و زمانی که برای درمان گذاشته می شود.همچنین هزینه های سنگینی که بیمار تقبل کرده و در نهایت نتیجه ی مطلوب بدست آمده است.شایسته نیست بخاطر عدم رعایت بیمار نتیجه ی مطلوب صورت نگیرد در این حالت است که باید با شناختی که از نظر احساس مسئولیت هایی که بیماران نسبت به بهداشت و حفاظت از دندان ها انجام می دهند و با شناخت از موارد گفته شده در مورد شخصیت بیماران، درمان های مناسب با وضعیت اینگونه از بیماران انجام می شود.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (3 Votes)

شعبه مرکز شهر تهران : خیابان کارگر جنوبی پایین تر از میدان حر نبش کوچه صفاریان ، طبقه اول

شعبه شمال تهران : اقدسیه موحد دانش روبروی سپند ، خیابان نیلوفر مجتمع فوق تخصصی صاحب قرانیه طبقه سوم ، واحد307

پیشنهاد ویژه برای مطالعه

متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

ارتودنسی در بسیاری از کشورهای دنیا با تفاوتهایی آموزش داده می‌شود. در ایران یک دندانپزشک پس از ۶ سال...
ارتودنسی

ارتودنسی

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه میدهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته

تشخیص

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان، مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی رویال با برنامه ریزی منظم، متخصصین در کنار شما هستند

ترمیمی و زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان

معجزه ارتودنسی

امروزه با ارتودنسی زیبایی دندان و ردیف بودن آن تنها به سینما و ستاره ها ختم نمیشود و انحصاری نیست!

به طور کلی درمان های ارتودنسی به دو روش درمان با کمک دستگاه هایی ثابت و متحرک تقسیم میشوند. انواع مختلف درمان های ارتودنسی، بسته به اختلالات دقیق دندان یا فک فرد وجود دارد.

نمونه عکس های قبل و بعد ارتودنسی به شما کمک می کند نه تنها نوع درمان مناسب ارتودنسی خود را پیدا کنید بلکه متوجه خواهید شد در انتها نتیجه رضایت بخشی از درمان ارتودنسی در بر خواهید داشت.

عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی ارتودنسی کامپوزیت ونیر لمینت دندان
قبل از ارتودنسیبعد از ارتودنسی