dental implants rise

از سال 2009 تا 2013 ادعای خسارت ایمپلنت از متخصصان دندان، 41 درصد رشد داشته است. پژوهشی که در نشریه دیجیتالی Dental Defence Union (DDU) منتشر شد بیان کرد که بابت این ادعاها تاکنون 4 میلیون پوند پرداخت شده است. دکتر لئو بریجز مشاور حقوقی دندانی در DDU ( Dental Defence Union ) میگوید: ایمپلنتهای دندان ممکن است به نظر شیوه ای بی نقص و عالی برای بازسازی لبخند به نظر برسند اما این روش نیز مانند هر درمان دندانی دیگر خطراتی در بر دارد و مسائلی ممکن است پیش بیاید که طبق برنامه نیست.

بسیار مهم است که متخصصان دندانی مراقب این خطرات باشند و اقداماتی انجام دهند که خطرات را به حداقل برساند، همچنین عوارض و خطرات ممکن را به بیماران توضیح دهند تا انتظارات بیمار واقع بینانه باشد.

دلایل ادعاهای خسارت

در یک دوره ده ساله بین سالهای 2004 تا 2013 ، DDU 311 مورد ادعای خسارت دریافت کرد که مربوط به ایمپلنتهای دندانی بود. در بین این 311 مورد، 115 مورد آن به طور متوسط با 34000 پوند تسویه شد و یکی از این ادعاها بالغ بر 200000 پوند تمام شد.

متداولترین علت ادعای خسارت، شکست درمان بود و بیش از یک سوم افراد، علت شکایت خود را همین امر میدانستند و دومین علت متداول ادعای خسارت نارضایتی از درمان بود که 17 درصد از شکایات را شامل میشد.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (1 Vote)

شعبه مرکز شهر تهران : خیابان کارگر جنوبی پایین تر از میدان حر نبش کوچه صفاریان ، طبقه اول

شعبه شمال تهران : اقدسیه موحد دانش روبروی سپند ، خیابان نیلوفر مجتمع فوق تخصصی صاحب قرانیه طبقه سوم ، واحد307

پیشنهاد ویژه برای مطالعه

متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

ارتودنسی در بسیاری از کشورهای دنیا با تفاوتهایی آموزش داده می‌شود. در ایران یک دندانپزشک پس از ۶ سال...
ارتودنسی

ارتودنسی

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه میدهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته

تشخیص

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان، مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی رویال با برنامه ریزی منظم، متخصصین در کنار شما هستند

ترمیمی و زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان

معجزه ارتودنسی

امروزه با ارتودنسی زیبایی دندان و ردیف بودن آن تنها به سینما و ستاره ها ختم نمیشود و انحصاری نیست!

به طور کلی درمان های ارتودنسی به دو روش درمان با کمک دستگاه هایی ثابت و متحرک تقسیم میشوند. انواع مختلف درمان های ارتودنسی، بسته به اختلالات دقیق دندان یا فک فرد وجود دارد.

نمونه عکس های قبل و بعد ارتودنسی به شما کمک می کند نه تنها نوع درمان مناسب ارتودنسی خود را پیدا کنید بلکه متوجه خواهید شد در انتها نتیجه رضایت بخشی از درمان ارتودنسی در بر خواهید داشت.

عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی ارتودنسی کامپوزیت ونیر لمینت دندان
قبل از ارتودنسیبعد از ارتودنسی