Diabetes diagnosis of periodontal

تشخیص و درمان دیابت: دانشمندان از خون موجود در لثه برای آزمایش دیابت استفاده کردند

بیماری حاد و مزمن دیابت, بیماری است که عموما در تمام طول عمر باقی میماند, با این حال با انجام برخی پیشگیری های ساده,رژیم غذایی مناسب و تمرینات تجویز شده میتوان آن را کنترل کرد. پزشکان و محققان به دنبال نشانه های واضح و درمان آسان برای این بیماری که افراد به طول یک عمر با آن دست و پنجه نرم میکنند, شبانه روز تلاش میکنند.
اخیرا, تحقیقات نوعی انسولین هوشمند توسعه داده است که توانایی این را دارد که سطح قند خون را چک کرده و به صورت خودکار به سطح نرمال میرساند. دوز بالا و یا پائین انولین تاثیر بسیار بدی بر روی سلامت بیمار دارد اما استفاده از انسولین هوشمند که Ins-PBA-F نام دارد, میتواند مشکل محاسبه دوز لازم انسولین را حل کند.
تحقیقات نشان داده است که خون موجود در لثه ها که در هنگام شست و شوی دهان ( مسواک زدن و یا هنگام استفاده از نخ دندان ) جاری میشود, به میزان بسیار دقیقی میتواند برای آزمایشات قند خون ( گلوکز ) مناسب باشد.این متد میتواند توسط دندانپزشکان برای تحت نظر داشتن بیمارانشان مورد استفاده قرار گیرد, چرا که حدود 8 میلیون نفر در سراسر دنیا از بیماری دیابت خود اطلاعی ندارند.
طبق آخرین اخبار مربوط به رژیم های دیابتی, خوردن شام های کم و صبحانه های سنگین, برای دیابت نوع 2 , قند خون را در سطح کنترل شده ای نگاه میدارد. بیماری دیابت گریبان گیر 382 میلیون نفر در سطح جهان شده است و این رقم با وجود رژیم های غذایی و وعده های غذایی نا مناسب رو به افزایش است.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (1 Vote)

شعبه مرکز شهر تهران : خیابان کارگر جنوبی پایین تر از میدان حر نبش کوچه صفاریان ، طبقه اول

شعبه شمال تهران : اقدسیه موحد دانش روبروی سپند ، خیابان نیلوفر مجتمع فوق تخصصی صاحب قرانیه طبقه سوم ، واحد307

پیشنهاد ویژه برای مطالعه

متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

ارتودنسی در بسیاری از کشورهای دنیا با تفاوتهایی آموزش داده می‌شود. در ایران یک دندانپزشک پس از ۶ سال...
ارتودنسی

ارتودنسی

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه میدهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته

تشخیص

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان، مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی رویال با برنامه ریزی منظم، متخصصین در کنار شما هستند

ترمیمی و زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان

معجزه ارتودنسی

امروزه با ارتودنسی زیبایی دندان و ردیف بودن آن تنها به سینما و ستاره ها ختم نمیشود و انحصاری نیست!

به طور کلی درمان های ارتودنسی به دو روش درمان با کمک دستگاه هایی ثابت و متحرک تقسیم میشوند. انواع مختلف درمان های ارتودنسی، بسته به اختلالات دقیق دندان یا فک فرد وجود دارد.

نمونه عکس های قبل و بعد ارتودنسی به شما کمک می کند نه تنها نوع درمان مناسب ارتودنسی خود را پیدا کنید بلکه متوجه خواهید شد در انتها نتیجه رضایت بخشی از درمان ارتودنسی در بر خواهید داشت.

عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی ارتودنسی کامپوزیت ونیر لمینت دندان
قبل از ارتودنسیبعد از ارتودنسی