fight oral bacteria

بیماری های دهان و دندان که به خاطر رشد باکتری های مشخصی در دهان بروز می کنند، جزء رایج ترین بیماری ها در جهان محسوب می شوند. امروزه، دانشمندان متوجه شده اند ماده ای به نام اکسید گرافین در نابود کردن این باکتری ها که بیشتر آنها باعث می شوند بدن در برابر آنتی بیوتیک ها مقاوم شود، اهمیت بالایی دارد.

دندان پزشکان معمولا برای از بین بردن باکتری های که موجب پوسیدگی دندان ها و بیماری های لثه می شوند، آنتی بیوتیک های معمولی را تجویز می کنند ولی با افزایش مقاومت بدن در برابر این آنتی بیوتیک ها، راه حل های جدیدی باید معرفی می شد تا جلوی از بین رفتن دندان ها گرفته شود. مطالعات نشان داده است استفاده از اکسید گرافین می تواند در این زمینه کمک زیادی به دندان پزشکان بکند. این ماده از رشد برخی باکتری ها، با کمترین میزان آسیب دیدگی به سلول های بدن، جلوگیری می کند.

دانشمندان این ماده را در آزمایشگاه مقابل سه نوع باکتری که موجب پوسیدگی دندان ها و بیماری های لثه می شود بررسی کردند. با نابود کردن دیوار های سلولی باکتری ها، اکسید گرافین مانع رشد پاتوژن ها شدند و در نهایت نتیجه گرفتند این ماده می تواند تاثیرات مثبت زیادی در دنیای دندان پزشکی بر جای بگذارد.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (1 Vote)

شعبه مرکز شهر تهران : خیابان کارگر جنوبی پایین تر از میدان حر نبش کوچه صفاریان ، طبقه اول

شعبه شمال تهران : اقدسیه موحد دانش روبروی سپند ، خیابان نیلوفر مجتمع فوق تخصصی صاحب قرانیه طبقه سوم ، واحد307

پیشنهاد ویژه برای مطالعه

متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

ارتودنسی در بسیاری از کشورهای دنیا با تفاوتهایی آموزش داده می‌شود. در ایران یک دندانپزشک پس از ۶ سال...
ارتودنسی

ارتودنسی

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه میدهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته

تشخیص

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان، مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی رویال با برنامه ریزی منظم، متخصصین در کنار شما هستند

ترمیمی و زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان

معجزه ارتودنسی

امروزه با ارتودنسی زیبایی دندان و ردیف بودن آن تنها به سینما و ستاره ها ختم نمیشود و انحصاری نیست!

به طور کلی درمان های ارتودنسی به دو روش درمان با کمک دستگاه هایی ثابت و متحرک تقسیم میشوند. انواع مختلف درمان های ارتودنسی، بسته به اختلالات دقیق دندان یا فک فرد وجود دارد.

نمونه عکس های قبل و بعد ارتودنسی به شما کمک می کند نه تنها نوع درمان مناسب ارتودنسی خود را پیدا کنید بلکه متوجه خواهید شد در انتها نتیجه رضایت بخشی از درمان ارتودنسی در بر خواهید داشت.

عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی ارتودنسی کامپوزیت ونیر لمینت دندان
قبل از ارتودنسیبعد از ارتودنسی