Doctors refer to the cause of tooth pain after dental surgery explained

هیچ چیز دردناک تر و آزار دهنده تر از درد دندان نیست. چرا ما بعد از مراجعه به دندان پزشک درد در دندان های خود احساس میکنیم؟ این مساله منطقی نیست که بعد از سپری کردن یک روند درمانی خاص که برای پر کردن دندان های پوسیده و از بین بردن درد دندان طراحی شده است، احساس درد کنیم.

این روند یک عملکرد بسیار دردناک است که تنها بعد از استفاده زیاد از مواد بیحسی قابل انجام است. علت درد دندان بعد از پر کردن دندان بهترین توجیه برای درد های دندان بعد از پر کردن دندان ها، عکس العمل دندان است. در واقع به زبان ساده این درد نتیجه حساسیت دندان نسبت به فشار، سرما و یا گرمایی است که دندان تحت روند پر کردن تحمل میکند. برای برخی بیماران این درد زمانی نمایان میشود که از خوراکی های شیرین استفاده میکنند. انواع درد دندان افرادی که دندان های خود را پر کرده اند ممکن است دردهای متعددی را تجربه کنند. به طور مثال، درد ناگهانی ای که هنگام گاز گرفتن وجود دارد. این درد بعد از از بین رفتن اثر مواد بیحسی بیشتر میشود. در این زمان قسمت پر شده دندان ها سیگنال التهابی به ریشه های عصبی ارسال میکند که باعث این درد تیز و ناگهانی میشود. در بیشتر مواقع به بیماران توصیه میشود که برای شکل دهی دوباره به دندانپزشک معالج مراجعه کنند. با این وجود ممکن است وقتی که دندان ها با هم تماس پیدا میکنند درد احساس شود. این اتفاق کاملا طبیعی است چرا که پر کردگی فلزی به تاج دندان مقابل برخورد میکند. این درد در بیشتر مواقع زودگذر و سطحی است و معمولا بعد از گذشت زمان کوتاهی از بین میرود. هرچند در صورت فروکش نکردن درد پیشنهاد میشود که به دندانپزشک معالج مراجعه شود. از اینها گذشته فرد ممکن است دندان درد های  مداوم بعد از پر کردن دندان حس کند. این مساله در بیمارانی که پوسیدگی های عمیق و نزدیک به ریشه دندان دارند طبیعی است. این درد بدین معناست که بیمار باید عصب کشی کند. به کجا باید مراجعه کرد؟ درد های دندان بعد از پر کردگی بسیار شایع شده است. بنابراین مراجعه به یک دندانپزشک لایق و با تجربه بسیار حائز اهمیت است. بیماران باید به کلینیک هایی مراجعه کنند که قابلیت بررسی و درمان تمام مشکلات دندان و لثه را داشته باشند. برخی کلینیک ها روش های پاکسازی و بهداشت دهان و دندان را هم ارائه میدهند. تیم پزشکی کلینیک باید تجربه بالایی داشته باشند تا بتوانند از پس هر مشکل دندانی و شرایط اورژانسی پس بیایند و بتوانند راحتی دندان شما را به شما بازگردانند. مراقبت های مناسب دندانی نیازمند استفاده از ابزار آلات و دستگاه های مدرن و به روز شده است. بدین وسیله کیفیت بالا لوازم دندانپزشکی و تجربه کاری دندان پزشکان معالج، راحتی و رضایت مراجعه کنندگان را با اطمینان خیلی بیشتری تامین خواهد کرد.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (1 Vote)

شعبه مرکز شهر تهران : خیابان کارگر جنوبی پایین تر از میدان حر نبش کوچه صفاریان ، طبقه اول

شعبه شمال تهران : اقدسیه موحد دانش روبروی سپند ، خیابان نیلوفر مجتمع فوق تخصصی صاحب قرانیه طبقه سوم ، واحد307

پیشنهاد ویژه برای مطالعه

متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

ارتودنسی در بسیاری از کشورهای دنیا با تفاوتهایی آموزش داده می‌شود. در ایران یک دندانپزشک پس از ۶ سال...
ارتودنسی

ارتودنسی

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه میدهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته

تشخیص

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان، مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی رویال با برنامه ریزی منظم، متخصصین در کنار شما هستند

ترمیمی و زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان

معجزه ارتودنسی

امروزه با ارتودنسی زیبایی دندان و ردیف بودن آن تنها به سینما و ستاره ها ختم نمیشود و انحصاری نیست!

به طور کلی درمان های ارتودنسی به دو روش درمان با کمک دستگاه هایی ثابت و متحرک تقسیم میشوند. انواع مختلف درمان های ارتودنسی، بسته به اختلالات دقیق دندان یا فک فرد وجود دارد.

نمونه عکس های قبل و بعد ارتودنسی به شما کمک می کند نه تنها نوع درمان مناسب ارتودنسی خود را پیدا کنید بلکه متوجه خواهید شد در انتها نتیجه رضایت بخشی از درمان ارتودنسی در بر خواهید داشت.

عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی ارتودنسی کامپوزیت ونیر لمینت دندان
قبل از ارتودنسیبعد از ارتودنسی