کلینیک رویال

jobs
کلینیک دندانپزشکی رویای لبخند جهت تکمیل کادر پذیرش و ارتباط با مشتریان استخدام می نماید

شرایط لازم جهت بخش پذیرش:

خانم

مسلط به کامپیوتر

روابط عمومی بالا

5 سال سابقه کار در پذیرش کلینیک دندانپزشکی

 

شرایط لازم جهت بخش روابط با مشتریان:

خانم

مسلط به کامپیوتر

روابط عمومی بالا و خلاق

دارای مدارک تحصیلی مربوطه

در صورتی که شرایط بالا را دارید کاربرگ استخدام را تکمیل نمایید.

کاربرگ استخدام

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (1 Vote)

کلینیک دندانپزشکی رویال جهت عملی کردن این مهم که مشتری در بالاترین مقام حضور دارد اقدام به راه اندازی باشگاه مشتریان وفادار نموده.

مشتریانی که قبلا یک بار از خدمات دندانپزشکی رویال استفاده کرده اند و همچنین مشتریان جدیدی که قصد استفاده از خدمات دندانپزشکی رویال را دارند می توانند با عضویت رایگان در این سامانه از مزایای ارزنده بهرمند شوند.

شرایط و نحوه استفاده از باشگاه

عنوان

تخفیف

توضیحات

فعال کردن باشگاه

%4

پس از عضویت در باشگاه مشتریان رویال لحاظ خواهد شد .

فعال کردن باشگاه و تایید پست الکترونیک ( ایمیل ) تایید شماره تلفن همراه %1 تماس اپراتور رویال و تایید حساب شما

هدیه روز تولد

رایگان جرم گیری رایگان

هدیه سالگرد ازدواج

رایگان جرم گیری رایگان زوج - در صورتی که متاهل باشید و تاریخ سالگرد ازدواج خود را ثبت کرده باشید.
دعوت از دوستان برای عضویت در باشگاه %5 هر مشترک می تواند به هر تعداد به باشگاه دعوت کند و به ازای هر یک مشتری، 5 درصد از فاکتور معرفی شده را نقدا دریافت کند.

معرفی بیمار جدید

%5 هر عضو باشگاه می تواند به هر تعداد بیمار به کلینیک معرفی کرده و %5 درصد از فاکتور بیمار معرفی شده نقدا دریافت کند
4.25 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 85% (2 Votes)

Alveolar

بخشی از فک که ریشه دندان ها در آن است زائده آلوئولار (alveolar bone) نامیده می شود. (متعلق به استخوان الوئول).

Apical(retrograde)peri-implantitis

رادیوستسی موضعی در اپکس ایمپلنت ریشه ای شکل که می تواند دارای علایم (حاد) یا بدون علامت باشد این علایم ممکن است شامل فیستول به همراه اگزودای چرکی و یا درد هنگام لمس باشد.

Atrophy

به کاهش در اندازه ی سلول، عضو، بافت یا  . . . گفته می شود.

کاهش حجم ریج به علت تحلیل استخوان

کاهش در ابعاد و یا تراکم در اثر عدم وجود فعالیت.

Allograft

آلوگرافت پیوند بافت از شخص دیگری است،بافت پیوندی از موجوداتی که از نظر ژنتیکی متفاوتند ولی از یک گونه می باشند انواع الو گرافت شامل:

1-   Frozen allograft

2-  ( Freeze-dried bone allograft (FDBA

3-  ( Demineralized freeze-dried bone allogaft (DFDBA

استخوان الو گرفت از ذخایر بافت سخت، فراوری و تهیه می شود.

Alloplast

پیوند استخوان یک روش جراحی است که جایگزین استخوان از دست رفته به منظور ترمیم می باشد. (alloplast) ماده ای غیر ارگانیک وسنتز شده که به عنوان جایگزین استخوان یا ایمپلنت مورد استفاده قرار می گیرد.

Alveolar augmentation

قرار دادن پیوند یا هر عمل دیگری که برای تصحیح نواقص بافت نرم یا سخت صورت گیرد. از OCP می توان جهت پر کردن ضایعات استخوانی و یا افزایش و تقویت ستیغ آلوئولار در استخوان فک تحتانی استفاده کرد.

Autograft

پیوند اتوگرافت: یعنی پیوند از شخص به خودش، این نوع پیوند بیشتر مربوط به بافت‌های اضافی بدن، یا بافت‌هایی است که قدرت بازسازی خودشان را دارند. مثل پیوندهای پوستی یا مثلاً برداشتن سیاهرگ از پای بیمار برای بازسازی عروق کرونر قلب.

Acid etched surface

ویژگی های سطح ایمپلنت های دندانی نقش مهمی در موفقیت بالینی خود را ایفا می کنند. یکی از مهم ترین ویژگی های سطح ایمپلنت توپوگرافی سطح و زبری آنها است. از روش های آماده سازی سطح ایمپلنت دندان عبارتند از: تراشکاری، پاشش پلاسما، پوشش، اسید اچ.ایجاد تغییر سطحی در ایمپلنت با استفاده از اسید برای افزایش خشونت سطحی با روشی کاهشی می باشند.

Analog

مدلی از ایمپلنت،اباتمنت یا مکانیسم اتصال که معمولا در کست جهت بازسازی پروتزی مورد استفاده قرار می گیرد.

Abutment

این قسمت بعد از کار گذاشتن تنه اصلی روی ایمپلنت قرار می گیرد و برای حفظ و نگهداری پروتز و یا ساختارهای فوقانی سیستم ایمپلنت بکار می رود و انواع مختلفی دارد که سه نوع عمده اباتمنت ها عبارتند از نوع پیچ شونده، نوع سمان شونده که به تنه اصلی با چسباندن محکم میشود و نوع سوم که به عنوان اتصالات اور دنچری برای دست دندان کامل و یا پارسیل محکم شده با ایمپلنت بکار میرود این نحوه اتصالات مثل دکمه های فشاری هستند که با فشار جا رفته و با مختصر فشار جدا می شوند.

Angulated abutment

اباتمنت ممکن است به صورت مستقیم و یا زاویه دار نسبت به تنه اصلی باشد که هر کدام کاربردهای خاص خودش را دارد اباتمنتی که بدنه ان با محور طولی ایمپلنت در یک امتداد نیست و زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که جهت قرارگیری ایمپلنت با پروتز یکسان نباشد.

Alveoloplasty

روش جراحی که با برداشت استخوان، شکل و فرم آن را تغییر می دهد.(خارج کردن استخوان).

Bone expansion

عریض نمودن استخوان باقیمانده با استئوتوم ویا چیزل در بعد افقی (باکولینگوالی)برای جای دادن ایمپلنت یا پیوند استخوانی.(گسترش استخوان).

Bone

قسمت سخت بافت همبندی که شامل بخش عمده ی اسکلت می شود.

شامل بخش غیر آلی(67%) (مواد معدنی شامل فسفات کلسیم)و بخش آلی (33%) (ماتریکس کلاژنی و سلول ها) می باشد.

1-   استخوان الوئولار:قسمتی در استخوان مندیبل یا ماگزیلا که در آن، ریشه ی دندانها توسط لیگامان پریودنتال نگه داشته شده اند.استخوان الوئولار حین تکامل و رویش دندانها به وجود می اید.

2-   استخوان بازال: استخوان مندیبل یا ماگزیلا بدون استخوان الوئولار را گویند.

3-   استخوان باندل: قسمتی از استخوان الوئولار که به دلیل ورود الیاف اصلی (شارپی) لیگامان پریودنتال در آن به این نام خوانده می شود.

4-   استخوان اسفنجی: استخوانی با شبکه سه بعدی به شکل ترابکولار که مغز استخوان لا به لای آن را پر می نماید.

استخوان کورتیکال: بخش سخت غیر اسفنجی ومتراکم استخوان که قسمت اعظم آن شامل استئون های تیغه ای متراکم و تیغه های بینابینی می باشد.

Bone augmentation

قرار دادن پیوند اتوژن،جایگزین استخوان یا هر روش دیگری که به منظور تصحیح نقص بافت سخت انجام گیرد.

Bone graft

پیوند استخوان، (Bone Grafting) یکی از شایعترین عمل‌های جراحی رشته های مختلف پزشکی  مثل ارتوپدی، ترمیمی، دندانپزشکی جراحی فک و صورت است که بوسیله آن بافت استخوانی از یک استخوان به استخوان دیگر پیوند زده می‌شود. هدف این عمل، کمک به ترمیم و جوش خوردگی یا پُر کردن فضای خالی در استخوان گیرنده است این روش جراحی که به منظور افزودن بر میزان استخوان با استفاده از استخوان اتوژن ویا پیوند جایگزین استخوان قبل از جایگذاری ایمپلنت یا همزمان با آن صورت می گیرد.

Bone density

1 -کلینیکی:ارزیابی حسی کیفیت استخوانی که نشانگر نسبت استخوان کلسیفیه به مغز استخوان است و حین تهیه حفره استئوتومی صورت می گیرد معمولا از D1 (متراکم) تا ِD4 (متخلخل) طبقه بندی می شود.

2- هیستولوژیک: تراکم با توجه به نسبت کل استخوان به استخوان مینرالیزه سنجیده می شود.

3- رادیوگرافیک: تخمین میزان کلی بافت استخوانی (به عنوان قسمت معدنی استخوان)با واحد هانسفیلد که در مسیر یک یا تعداد بیشتری پرتو اشعه X  قرار گرفته است تراکم در این مفهوم با جذب اشعه تعریف می شود که با مفهوم دانسیته در فیزیک متفاوت است.

Bone quality

کیفیت استخوان دندان.

CT

مخفف: (connective tissue) اندازه گیری درصد موفقیت ایمپلنت در یک دوره زمانی.

Direct impression

قسمت تاج ایمپلنت بعد از قالبگیری در لابراتوار ساخته می شود و فرم روکش و رنگ آن بستگی به فضای موجود و دقت و سلیقه دندانپزشک دارد

.(Direct impression) روش قالبگیری است که از کوپینگ قالبگیری با ماده قالبگیری الاستیک سخت (rigid) قالب گرفته می شود. قبل از خارج کردن قالب،ابتدا کوپینگ پیچ شده از طریق سوراخی در سطح اکلوزال تری باز می شود.

Dental implant

1- ایمپلنت یک قطعه فلزی از جنس تیتانیوم می باشد با سازگاری بافتی که درون استخوان ماگزیلا یا مندیبل یا روی آن قرار داده می شود تا ساپورت لازم برای بازسازی پروتزی را فراهم آورد.

2-تعریف ISO: وسیله ای که به روش جراحی، درون یا روی استخوان مندیبل یا ماگزیلا قرار داده می شود تا مقاومت لازم برای جلوگیری از جابجایی پروتز دندانی را فراهم آورد.

Extraction socket graft

تغییرات نامطلوبی که پس از کشیدن دندان در ساکِت دندانی ایجاد می شود شامل تشکیل بافت نرم به جای استخوان و از دست رفتن حجم می باشد. ایده ی حفظ ساکِت(Socket Preservation) به منظور پیشگیری از این تغییرات نامطلوب در استخوان و بافت نرم انجام می گیرد. (قرار دادن مواد پیوندی در ساکت دندان یا هر روشی مثل GBR بلافاصله بعد از کشیدن آن). هدف از این روش درمانی، حفظ کانتور استخوان و بافت نرم یا جلوگیری از تحلیل استخوان و ایجاد نقص استخوانی در ریج است.

First-stage surgery
مرحله اول جراحی ایمپلنت،شامل جایگذاری ایمپلنت  داخل استخوان و بستن بافت نرم روی ابمپلنت  با بخیه و دفن آن تا زمانی که التیام صورت گیرد.

Flapless implant surgery

برای کاشت ایمپلنت دو روش "flap" (جراحی باز) و روش "flapless" (جراحی بسته) وجود دارد. روشی جراحی که در آن به منظور قرار دادن ایمپلنت، هیچ فلپ بافت نرمی بلند نشده یا صرفا یک قطعه کوچک بافت نرم به شکل دایره جدا می گردد را flapless گویند.

Fistula
مجرا یا ارتباط غیر طبیعی که معمولا ما بین دو عضو داخلی بدن وجود دارد یا از عضوی داخلی به سطح بدن باز می شود.

1-   Oroantral fistula: بازشدگی ما بین حفره دهان و سینوس ماگزیلا

2-   Orafacial fistula: بازشدگی ما بین پوست صورت وحفره دهان.

3-   Oronasal fistula: بازشدگی ما بین حفره بینی و حفره دهان.

Freeze-dried bone allograft

آلوگرافت پیوند بافت از شخص دیگری است،استخوان گرفته شده از جسد، پس از شستشو در اتانول، غوطه ور کردن در نیتروژن، به صورت خشک و منجمد به ذرات 250 تا 750 میکرونی خرد می شود.در اصل با فرایند هدایت استخوانی عمل می کند زیرا پروتئین های القایی برای استخوان سازی که FDBA اغلب دارای مقادیر کمی است، تنها بعد از تحلیل بخش های معدنی آزاد می شوند.

Hounsfield unit
واحدی که براساس میزان تضعیف اشعه در CT اسکن برای اندازه گیری تراکم استخوانی مورد استفاده قرار می گیرد.

Hybrid prosthesis
دنچر کامل ولی ثابتی که روی تعدادی ایمپلنت پیچ می شود و حاوی رزین و فلز می باشد. اصطلاح (hybrid) یک پروتز پیچ شونده است که دارای اسکلت فلزی پیچ شونده و دنانهای آکریلی با لثه آکریلی است.لثه آکریلی باید بدون فلانچ باشد تا غذا در زیر آن تجمع نکند. در این پروتز ایمپلنتها باید کاملا موازی کارگذاشته شوند. مراقبت این پروتز مسواک زدن روزانه و انجام رادیوگرافی دو سال یکبار است.

Hydroxyapatite
هیدروکسی آپاتیت ترکیبی با فرمول   (Ca5(PO4)3(OH دارای 89/38% کلسیم و 5/18% فسفر می باشد .بافت ساختمانی هیدروکسی آپاتیت شباهت زیادی به بافت ساختمانی هیدروکسی آپاتیت استخوان   Ca10(PO4)5(OH دارد. هیدروکسی آپاتیت فاقد عوامل محرک و ناسازگار بوده و در اعمال جراحی ترمیمی استخوان و دندان به عنوان مواد بیولوژیکی کاملا موثر بکار می رود.

اصطلاح کلی برای هیدروکسی اپاتیت کلسیم. بخش اصلی، طبیعی و معدنی استخوان که به عنوان الوپلاست نیز مورد استفاده قرار می گیرد. از هیدروکسی اپاتیت برای پوشاندن سطح برخی از ایمپلنت ها نیز استفاده می شود.

Immediate loading

پروتکلی بالینی در مورد قرار دادن ایمپلنت و بارگذاری فوری با استفاده از پروتز ثابت یا متحرکی که تماس اکلوژنی با دندان های مقابل ندارد.

Indirect impression
روش قالب گیری که با استفاده از کوپینگ های قالب گیری که در جای خود استقرار یافته و تزریق ماده قالب گیری الاستیک و در عین حال سخت در اطراف کوپینگ انجام می گیرد. پس از قالب گیری، کوپینگ باز،و به آنالوگ لابراتواری متصل شده و قبل از ریختن گچ، داخل قالب قرار داده می شود.

Impression coping                                                                        

قطعه ای که موقعیت ایمپلنت یا اباتمنت را در قالب ثبت می کند. می تواند از همان ابتدا، داخل قالب باشد (روش مستقیم) یا بعد از اتصال به آنالوگ، داخل قالب قرار داده شود(روش غیر مستقیم).

Implant head
در ایمپلنتهای ساب پریوستیال یا تیغه ای، قسمتی که بالاتر از گردن است و برای اتصال پروتز به کار می رود. به این قسمت اباتمنت نیز گفته می شود.

Implant neck

1-   ایمپلنتهای ریشه ای شکل:کرونالی ترین قسمت ایمپلنت.

2-   ایمپلنت  ساب پریوستیال یا تیغه ای شکل:بخش ترانس مو کوزالی که ایمپلنت را به قسمت اباتمنت یا سر متصل می کند.

Implant dentistry

شاخه ای از دندانپزشکی که به تشخیص، جایگذاری با جراحی،باسازی پروتزی و نگهداری ایمپلنت های دندانی می پردازد.

Implant surgery

جراحی که به جایگذاری و اکسپوژر ایمپلنت می پردازد.

Iliac gra

پیوند استخوانی گرفته شده از کرست استخوان ایلیوم. استخوان پیوندی را می توان از کرست قدامی ایلیوم به سمت خلف تا خار قدامی فوقانی ایلیوم یا به سمت خلف ایلیوم برداشت. پیوند اخذ شده می تواند اسفنجی، کورتیکال یا ترکیبی از آنها باشد.

Implant
                                                                   

ایمپلنت پین های باریکی هستند که از تیتانیوم خالص سازگار ساخته شده که درون استخوان فک گذاشته می شود. دندان متحرک، قابل اتصال به این ایمپلنت ها هستند.

این ماده یا وسیله ی الوپلاستی که با جراحی و به منظور تامین تکیه گاه، عملکرد، درمان و یا اهداف زیبایی داخل نسوج دهان قرار داده می شود، حدود 3 تا 6 ماه زمان برای رشد و ترمیم استخوان لازم دارد.

Ischemia

                                                                      

کاهش جریان خون موضعی به علت تنگ شدگی یا انسداد رگ یا عروق خونی.

Loading

                                                                              

 

اعمال مستقیم یا غیر مستقیم نیرو روی ایمپلنت.

Membrane

                                                                

غشایی که به جداسازی ناحیه پیوند شده کمک می کند. این وسیله از جایجایی مواد پیوندی وتکثیر سلول های ناخواسته به ناحیه (در حضور مواد پیوندی یا در غیاب آنها) جلوگیری می کند. وظیفه ی اصلی غشاء عبارت است از جلوگیری از هجوم بافت نرم به درون ساکِت.

Necrosis

                                                                     

اصطلاح (بافت مردگی) مرگ یا فساد یک بافت بدن که هنوز در تماس با بافت زنده باشد.مرگ سلولی به علت قطع منابع خونی، سموم باکتریایی یا مواد فیزیکی و شیمیایی می باشد.

Nonthreaded implant

                                                                            

 

ایمپلنت داخل استخوانی ریشه ای شکل بدون رزوه که ممکن است سیلندری (با دیواره های موازی) یا مخروطی باشد.

Night guard

برای محافظت از دندانها اپلاینس متحرک که به منظور به حداقل رساندن آثار مخرب بر اکسیزم و سایر عادات اکلوزالی(مثل دندان قروچه) روی ایمپلنت های دندانی، دندان ها و پروتزها طراحی می شود.

Nerve lateralization

(Trigeminal nerve) یک عصب مغزی با ریشه‌های حسی و حرکتی است این عصب حس پوست صورت و دندان ها را ایجاد می‌کند. از این گره سه شاخه عصبی، عصب چشمی، عصب آرواره‌ای پایینی (ماندیبل)، عصب آرواره‌ای بالایی (ماگزیلار) خارج می‌شود.(Nerve lateralization) جراحی است که مسیر عصب الوئولار تحتانی را تغییر می دهد تا توانایی ما را برای قرار دادن ایمپلنت های بلندتر در ریج های خلفی با تحلیل زیاد افزایش دهد.

Osteoplasty

در گذشته روش جراحی پریودنتال برای افراد مبتلا به برخی از بیماری های لثه بود. در حال حاضر، این روش در صورت پیش ایمپلنت و یا آماده سازی پروتز استخوان فک و بافت لثه و به عنوان بخشی از پروتکل طراحی لبخند انجام می شود (خارج کردن استخوان).

Overdenture implant

پروتز متحرکی است شبیه پروتز کامل معمولی که روی دو تا چهار ایمپلنت در هر فک سوار می شود و دارای گیر و ثبات بسیار خوبی است. برای تمیز کردن لازم است از دهان خارج شود. گاهی در اوردنچر بالا اگر روی چهار ایمپلنت باشد می توان پوشش کام را حذف کرد. پروتز با اتچمنت به ایمپلنت ها وصل می شود.

O-ring

اتچمنت اوردنچر با قابلیت ارتجاع و به شکل دونات است که می تواند با مقاومت در برابر نیروها خم شده و سپس به شکل اولیه خود بازگردد. با شیار یا اندرکات به پست متصل می شود.

One-piece implant

ایمپلنت می تواند یک پارچه و یا دو تکه باشند و توسط پیچ اتصال قسمت آباتمنت و ریشه به هم وصل شوند تمام قطعات پروتزی و پیچ اتصال نیز از جنس تیتانیوم ساخته می شود اباتمنتی که بدون استفاده از پیچ به ایمپلنت متصل می شود. طریقه ی اتصال می تواند با سمان، اصطکاک، یا رزوه باشد.

One-stage implant

ایمپلنتی داخل استخوانی که با پروتکلی یک مرحله ای قرار داده می شود. ایمپلنت دارای بخش کرونال ترانس موکوزال می باشد. معمولا بخش ترانس موکوزال و ایمپلنت،یک قطعه ی واحد بوده وهیچ فاصله یا میکروگپی بین آنها وجود ندارد.

4.1428571428571 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 83% (7 Votes)

عکس یونیت دندانپزشکی در کنار نور زیبا

انتظار شما از فضای مطلوب یک کلینیک دندانپزشکی چیست؟ به نظر شما چه خصوصیت های بارزی در یک کلینیک دندانپزشکی می تواند میزان رضایت شما را تامین نماید؟
عکس بخش ترمیم و ارتودنسی کلینیک دندانپزشکی رویای لبخندنیاز به کلینیک تخصصی دندانپزشکی با بالاترین کیفیت و بهترین متخصصین در یک مجموعه و جای خالی آن در تهران و خاورمیانه بسیار احساس می شد به همین منظور مجموعه ای کامل از کادر متخصصین و دندانپزشکان مجرب؛ ایمپلنتولوژیست، اندودنتیست، اطفال، جراحان فک و صورت، ارتودنتیست، پریو، در تهران بزرگ با دو شعبه افتتاح شد.

کلینیک دندان پزشکی رویال به همت تنی چند از پزشکان مجرب و کار آزموده با نیت گرد آوری متخصصین و تجهیزات روز دنیا به منظور خدمات رسانی کامل و بدون نقص به بیماران تاسیس گردید.

دکتر احمد زارع زاده مهریزیعکس دکتر علی بشارتمجموعه گردآوری شده حاصل 28 سال تجربه و تخصص موسسین این مجموعه آقایان دکتر علی بشارت و دکتر احمد زارع زاده و همکاری مراکز علمی جهان و به ویژه آکادمی ایمپلنت آمریکا می باشد و به عنوان یکی از سایت های این آکادمی به فعالیت های تحقیقاتی و تبادل نظر با پزشکان ایران و جهان مبادرت می ورزد.

شعبه اول در اقدسیه تهران در تاریخ 30/06/1391 و پس از استقبال بی نظیر، شعبه میدان حر جهت رفاه حال همشهریان در تاریخ 1/10/1392 افتتاح شد. هر دو مجموعه از لحاظ کیفیت و استاندارد های بین المللی بی نظیر هستند.

کلینیک دندانپزشکی رویال با سبکی مدرن، منحصر به فرد با محیطی شاد و سرزنده است و همین مسئله این کلینیک را از دیگر کلینیک هایی که تا به حال دیده اید ، متمایز ساخته است. از آنجایی که مراجعین این مجموعه شامل تمامی سنین می شود، سعی شده است راحتی و سهولت استفاده ی همه ی مراجعین از این مرکز فراهم شود.

در طراحی اتاق انتظار کلینیک رویال به مفهومی فراتر از یک فضای درمانی و بهداشتی فکر شده است تا برای بیماران محیطی گرم و خودمانی فراهم آورد.

با وجود نوبت دهی دندانپزشکی اینترنتی و سیستم نوبت دهی مناسب و یا در شرایط معطلی بیماران در مراکزی که بیماران ترومای دندانپزشکی هم وجود دارند و یا در مراکز دندانپزشکی چند تخصصی ٬ باید به ازای هر یونیت دندانپزشکی حداقل ۴ صندلی انتظار وجود داشته باشد.

عکس دکتر علی بشارت در حال جراحی ایمپلنت

در کلینیک دندان پزشکی رویال کلیه خدمات تخصصی دندان پزشکی از جمله عکس دندان ایمپلنت (کاشت دندان)، ارتودنسی، زیبایی و ترمیمی انجام میگردد.

3.675 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 74% (20 Votes)

404 صفحه ای که بدنبال آن بودید پیدا نشد!

متاسفیم ،اما نا امید نشوید ما مطمئنیم با کنجکاوی بیشتر می توانید آنچه که بدنبال آن بودید را بیابید.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (1 Vote)

شعبه مرکز شهر تهران : خیابان کارگر جنوبی پایین تر از میدان حر نبش کوچه صفاریان ، طبقه اول

شعبه شمال تهران : اقدسیه موحد دانش روبروی سپند ، خیابان نیلوفر مجتمع فوق تخصصی صاحب قرانیه طبقه سوم ، واحد307

پیشنهاد ویژه برای مطالعه

متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

ارتودنسی در بسیاری از کشورهای دنیا با تفاوتهایی آموزش داده می‌شود. در ایران یک دندانپزشک پس از ۶ سال...
ارتودنسی

ارتودنسی

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه میدهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته

تشخیص

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان، مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی رویال با برنامه ریزی منظم، متخصصین در کنار شما هستند

ترمیمی و زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان

معجزه ارتودنسی

امروزه با ارتودنسی زیبایی دندان و ردیف بودن آن تنها به سینما و ستاره ها ختم نمیشود و انحصاری نیست!

به طور کلی درمان های ارتودنسی به دو روش درمان با کمک دستگاه هایی ثابت و متحرک تقسیم میشوند. انواع مختلف درمان های ارتودنسی، بسته به اختلالات دقیق دندان یا فک فرد وجود دارد.

نمونه عکس های قبل و بعد ارتودنسی به شما کمک می کند نه تنها نوع درمان مناسب ارتودنسی خود را پیدا کنید بلکه متوجه خواهید شد در انتها نتیجه رضایت بخشی از درمان ارتودنسی در بر خواهید داشت.

عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی ارتودنسی کامپوزیت ونیر لمینت دندان
قبل از ارتودنسیبعد از ارتودنسی