first kids dental

هیچ عمل دندانپزشکی بدون کمک شخص دیگری نباید صورت بگیرد، یک دستیار مجرب دندانپزشکی باید دندانپزشک را همراهی کند.

باید توجه داشته باشید که سابقه پزشکی و دارویی بیمار را به طور کامل در همان روز اول تکمیل نمایید و در روزهای بعد کنترل کنید تا هنگام مراجعه، حساسیت به دارو و یا سایر مشکلات به وجود نیاید.

دقیقا متوجه کودکانی که وضعیت عمومی خوبی ندارند (مثل سابقه ضربه، تب، عفونت، حساسیت به داروها) باشید. همچنین آمادگی لازم را برای رویارویی با بیمارانی که سابقه حمله و. . . دارند را داشته باشید.

دندانپزشک نمی تواند متخصص اطفال کاملی باشد پس لزوما یا باید یک متخصص اطفال با دندانپزشک همکاری نماید و یا وی و دستیارانش در صورت بروز حوادث غیرمترقبه هوشیاری و آمادگی کافی برای ارایه فوریت های پزشکی داشته باشند. برای اینکه به هنگام مواجه شدن با فوریت ها بتوانیم به طور صحیح عمل کنیم باید قبلا جلسات تمرینی برگزار شود.

وسایل احیا باید همیشه کنترل شود و آماده برای استفاده و در دسترس باشند.

باید توجه شود چون کودکان در حال رشد و تغییر هستند و اندام های آنها مانند افراد بالغ کامل نشده است، بنابراین در حوادث غیرمترقبه ممکن است واکنش های غیر قابل پیش بینی از خود نشان دهند.

اگر تغییرات شدیدی در تعادل مایعات بدن کودکان مثل خونریزی یا از دست دادن آب بدن (استفراغ و تب) به وجود آید نمی توانند مانند بزرگسالان مقاومت نمایند.

حلق و مجاری تنفسی کودکان بسیار کوچکتر از یک فرد بالغ است، بنابراین به آسانی مسدود می شوند. هر نوع تورم در نای موجب اختلال در سیستم تنفسی می شود.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 100% (1 Vote)

شعبه مرکز شهر تهران : خیابان کارگر جنوبی پایین تر از میدان حر نبش کوچه صفاریان ، طبقه اول

شعبه شمال تهران : اقدسیه موحد دانش روبروی سپند ، خیابان نیلوفر مجتمع فوق تخصصی صاحب قرانیه طبقه سوم ، واحد307

پیشنهاد ویژه برای مطالعه

متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

ارتودنسی در بسیاری از کشورهای دنیا با تفاوتهایی آموزش داده می‌شود. در ایران یک دندانپزشک پس از ۶ سال...
ارتودنسی

ارتودنسی

مرتب کردن یا ردیف کردن دندان ها، بیشتر افراد فکر می کنند ارتودنسی فقط به خاطر زیبایی انجام می شود، در حالی که این درمان برای سلامتی دهان ضروری می باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی

دندان هایی شبیه دندان های واقعی و طبیعی خود داشته باشید، ایمپلنت ها راه حل ساده تری ارائه میدهند، کاشت دندان روشی جدید برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته

تشخیص

تشخیص

پیشگیری قبل از هرگونه پوسیدگی یا تشخیص مشکلات دهان و دندان، مراجعه منظم به کلینیک دندانپزشکی رویال با برنامه ریزی منظم، متخصصین در کنار شما هستند

ترمیمی و زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

تشخیص و درمان ضایعات و پوسیدگی سطوح دندانی اصلاح شکل و رنگ دندانهای جلو و ترمیم شکستگی و بستن فضای بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، روکش دندان

معجزه ارتودنسی

امروزه با ارتودنسی زیبایی دندان و ردیف بودن آن تنها به سینما و ستاره ها ختم نمیشود و انحصاری نیست!

به طور کلی درمان های ارتودنسی به دو روش درمان با کمک دستگاه هایی ثابت و متحرک تقسیم میشوند. انواع مختلف درمان های ارتودنسی، بسته به اختلالات دقیق دندان یا فک فرد وجود دارد.

نمونه عکس های قبل و بعد ارتودنسی به شما کمک می کند نه تنها نوع درمان مناسب ارتودنسی خود را پیدا کنید بلکه متوجه خواهید شد در انتها نتیجه رضایت بخشی از درمان ارتودنسی در بر خواهید داشت.

عکس های قبل و بعد از درمان ارتودنسی ارتودنسی کامپوزیت ونیر لمینت دندان
قبل از ارتودنسیبعد از ارتودنسی